Pečení zdravých dobrot a výroba Raw

Štítky: , ,

Dobrý den,

v rámci kampaně proti kácení deštných pralesů – stop hromadnému sázení palem kvůli levnému palmovému oleji, který navíc naše tělo ani nedokáže vstřebat, bych ráda uskutečnila zajímavý projekt o pečení zdravých dezertů, které by byly běžně k dostání na objednání přes internet a v místě domácí pekárny by byl také zajištěn rozvoz několikrát denně. Domácích pekáren je při dodržení hygienických předpisů možno zřídit více v rámci republiky.

Hledám k sobě obchodního partnera, který miluje pečení a zdravý životní styl, nejlépe studentku nebo maminku na mateřské. Pokud pečete lahodné ovesné sušenky, výborné mrkvové dorty, fitness cukrovinky a další, a jste připraveni se pustit do pečení ve velkém, neváhejte mě kontaktovat. Stejně tak svolávám i šikovné domácí výrobce RAW cukrovinek. Časem bychom též mohli otevřít kavárnu, kde bychom naše výrobky nabízeli hostům.

Mám ekonomické vzdělání a praxi v cestovním ruchu a pohostinství.

Kontakt:

e-mail: TerkaX@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>