Podnikani s eshopem darky pro ženy

Štítky: , , ,

Dobrý den,
dovolte mi, abych taky přispěl do mlýna svým nápadem. Jsem řadový zaměstnanec, tudíž příjem nic moc, nájem a jídlo se zaplatí tak tak, však to znáte, proto jsem uvažoval nad nějakým způsobem přivýdělku. Hledal jsem něco co by bylo spojeno s internetem a co by mě nestálo velký počáteční kapitál.
Po čase mě napadla jedna věc, ale nejsem si příliš jistý zda by tato věc obstála. Před pár dny měla má sestra narozeniny a já na to bohužel zapomněl, jelikož jsem byl nemocný, venku chumelilo a mi se nechtělo do města jsem si řekl, že ji nějaký dárek objednám zkrze internet. Do vyhledávače jsem zadal „dárek pro ženy“ kupodivu a to mě dost překvapilo nabídek moc nebylo. E-shopů je samozřejmě požehnaně, ale nic co by bylo zaměřeno přímo na ženy. Proto mě napadlo vytvořit internetový e-shop se zaměřením striktně na dárky ženám. Jednalo by se o dárkové koše, různe kombinace, např. sada naušnic s přívěskem, k tomu čokoládka, plyšák“ nebo např. „značkový parfém, spodní prádlo,čokoláda“, každý balíček by navíc obsahoval ručně vyrobené hezké vyznání lásky. Prostě takové balíčky, které potěší a mužům ušetři čas.

Počáteční investice je v podstatě jen ŽL a částka potřebná na vytvoření webových stránek
Předem děkuji za všechny komentáře.
S pozdravem M.Moravec

Počet komentářů: 9

 

Pavel Kovanda

25.2.2009

velice hezký nápad … také jsem uvažoval nad něčím takovým … akorát do detailu co by se mi líbilo, jen nevím jak by to v praxi fungovalo, by byla variabilita dárku … možnost kombinovat balení, výběr přání a pod.

Člověk by tam mohl vlastně nastavit jakej dárek pošle a jak bude vypadat … pak už by dotyčná jen počkala na překvápko

 

Vladimír Přichystal

26.2.2009

Tohle mi mohlo fungovat, ale představa o nízké počáteční investici je mylná. ŽL je tisícovka, ale pokud chceš vlastní shop, bude to stát dalších několik tisíc. Pak musíš sehnat dodavatele a nakoupit na sklad, což je investice řádově v desetitisících. Nebo seženeš někoho, kdo za tebe všechno vyřídí a ty mu jen vyfakturuješ svou provizi. Těžko ale seženeš někoho, kdo nabízí všechno, co chceš prodávat a kdo navíc bude balit tvé speciální balíčky. Pokud budeš mít dodavatelů víc, neuděláš jeden balíček od víc dodavatelů a v případě, že si někdo objedná jak šperk od jednoho dodavatele, tak i prádlo od druhého, budeš muset účtovat dvojí poštovné.
Realizovat se to tedy dá, ale bude to stát hodně práce, vymýšlení a asi i peněz. A to se nebavíme o tom, jak do toho obchodu přivedeš zákazníky…

 

Prema

27.2.2009

Zdravim, zaji mave pokud je to jeste stale aktualni napiste mi na mail. diky.

 

Martin

19.3.2009

děkuji všem za připomínky 🙂

prema >> nevidím tvůj mail napiš mi (paagency@seznam.cz) díky.

aktuální to ještě je jako jeden z nápadů, jen opravdu vyplanuly na povrch problémy a to mít nějakého dodovatele, který by byl levný. Většinu zboží jsem chtěl objednávat z internetu a při kombinaci co by v balíčku mělo být se prostě nedá objednávat zboží ze 2 a více internet. shopů, protože na poštovném by se člověk nedoplatil.

Nějaké stránky se ale po troše hledání dají nalézt. Mimo to plyšáky, čokolády, voňavky se dají koupit v hypermarketu. Stále vidím tržní mezeru. Pokud chci najít hezký, milý dárek pro ženu, nějaký balíček abych se o nic nemusel starat tak na internetu nic podobného nenajdu.

PS: Jedna stránka mě zaujala tím, že si zákazníci v registraci vyplní důležité datumy různých narozenin, výročí atd. a firma je v předstihu kontaktuje, že se blíží určitý den a zda nechcou dárek.

 

Tomas

19.6.2009

Neni to tak jednoduche, pocatecni investice by byla mnohem vyssi, nez predpokladate- Par desitek tisic. Je to velice konkurencni segment. A umisteni na prvni strance Google by trvala pronejmensim nekolik mesicu. TIm ale nerikam, ze je to nerealne, to vubec ne, jen slozitejsi, nez je Vase predstava. Kazdopadne preji mnoho uspechu.

 

Ondřej

25.9.2009

Nápad se mi velice zamlouvá. Byl bych schopen snížit nutnou počáteční investici. Ozvěte se mi, prosím, na kadlec.o@gmail.com. Zároveň uveďte, odkud jste.
Díky, Ondřej

 

Ondra

11.7.2010

Dobrý den, hledám nějakého společníka pro rozjetí podnikání, někde v okrese Blansko, Brno, může to být e-shop, nebo cokoliv jiného. Jde mi o to někoho najít a sním vše vymyslet a něco rozjet. Dík za příspěvky

 

wolfgang habermann

4.5.2011

dobrý den,
přes internet můžete prodat mnoho věcí. K tomu potřebujete e.shop a samozřejmě reklamu např. sklik nebo google.
Vytvořit si doménu, není drahá.pořídit si e-shop, není drahý. Předpokladem je, že se vyznáte sám v ovládání a umístění textu a fotek v shopu.Důležitá věc je reklama. Obchod na kraji lesa nikdo nenajde!
Zdraví Vás
Wolfgang Habermann

 

Burton

6.5.2013

To mě připomíná českou amnestii… 😀

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>