Podnikání v IT

Štítky:

Dobrý den,
dnes jsem našel Váš web a příjemně to potěšilo, že je zde web, který dlouho hledám a to konzultace pro začínající podnikatele. Již delší dobu přemýšlím o založení firmy a rád bych to s někým konzultoval.

Obor podnikání: IT
Předmět podnikání:dodávky zařízení pro datové komunikace LAN, WAN, MAN a bezpečnosti, síťové a telekomunikační služby.
Obecně řečeno jedná se o distribuci a implementaci produktů pro síťové (datové) a telekomunikační služby. Produkty jsou převážně z USA, Izrael, Německo.
V zahraničí jsem již některé firmy i kontaktoval a projevili zájem. Již brzy budou umístěny webové stránky s podrobnějším popisem činnosti i s produkty.

Děkuji za pozornost

Václav Sommer

Počet komentářů: 7

 

Bill

15.4.2009

Budeš-li chtít s něčím poradit, napiš mi mail a pošlu ti tel. číslo

 

vaclavsr

18.4.2009

Máte na mysli něco konkrétního?

 

vaclav.s

18.4.2009

Budeš-li chtít s něčím poradit, napiš mi mail a pošlu ti tel. číslo

Co máte na mysli?

 

Václav Sommer

20.4.2009

Dobrý den,

co tím máte na mysli?

 

Pelant

5.1.2010

Ahoj,zajimala by me tahle vize vic,rad bych se s tebou o tom vice porozpravel.Kdyz budes mit zajem napis na mail. MPelant@seznam.cz

 

Alex

17.1.2011

zdravim,
tak ako, podarilo sa rozbehnut biznis? zacinam podnikat a tiez vo sfere IT, napadla ma spolupraca ci ak mate obchod tak urobit dasli u nas. Som zo Slovenska z Bratislavy. 
S pozdravom,
Alex.

 

Jaký start?

25.1.2013

Zdravím, jako student Vš, od 8 let se zajímám o IT, dostal jsem se také do firem, kde jsem nějakou dobu dělal v tomto oboru, jednak servis PC, tiskáren, převážně HW, popřípadě lehké síťové práce. Rozmýšlím se, jako amatér, jak začít zatím pouze s klasickým problémy vyskytujích se u uživatelů v domácnosti, popřípadě kancelářích apod. Žádné velké programování ničeho nic takového. Studuji samozřejmě VŠ a počítám s tím, že se to bude roztahovat dlouho, ale jen jedno nemám absolutní potuchy, jak to nastartovat. Pokud máte někdo zkušenost o kterou se mi jen stručně podělíte, aby mě to trochu nakoplo, budu velice rád. Jakožto IT servisní technik jsem nějakou dobu dělal, ale bohužel nedopadlo to doslova nejlépe. Ke konci jsem přicházel na to, že se mnou bylo pouze zametáno, protože jsem mladej kluk a makal jsem jak divej. Nerad bych se dostal už do podobné firmy. 
Díky s pozdravem Petr

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>