Podnikání ve výrobě elektro komponentů

 

Dobrý den,

chtěla bych začít podnikat ve výrobě elektro komponentů (výroba menších kabelových svazků, adaptérů, předvýroba atd.) Bohužel ale nevím, kde sehnat firmu, pro kterou bych mohla vyrábět. Poradí někdo???

KlaraCizlova@seznam.cz

1 komentář

 

Elektro komponenty

6.9.2012

Dobrý den.
Dělal jsem ve firmě zabývajíci se vývojem elektroniky. Nyní jsem asi měsíc nezaměstnaný. Pokud nic neseženu a budu zoufalý uvažuji i o podnikání ale až v krajním případě. Měl bych námět na určité komponenty v oblasti anteních rozvodů Tv, rozhlas, Sat a jde o celkem jednoduché věci. V praxi to nikdo nevyrábi a když, tak v nevhodném provedení.Mám to v praxi vyzkoušené a značně by to zlevnilo malé televizní rozvody, potěšilo důchodce a naštvalo montážní firmy. Pokud se o něco někdy pokusím, třeba bych se ozval. Jsem člověk práce a praktik, ale vedení a úřadování kolem firmy mě děsí.Nevím jestli bych se z toho nesesypal. Zatím hledám práci, uvidím co přinese budocnost.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>