Portál zaměřený na prodej uměleckých předmětů atd.

Štítky: , , , , ,

Hledáme provozovatele portálu www.Artmen.cz s možností postupného odkoupení podílu až do výše 100%.

Jako společnost zabývající se prespektivními projekty jsme vyvinuli například portály www.papir.cz, www.sendmen.com, a také www.ARTmen.cz.

Nyní hledáme provozovatele pro portál www.ARTmen.cz.

ARTmen je portál s mezinárodní působností zaměřený na prodej uměleckých předmětů, originální módy, domácí tvorby, tvůrčích kurzů a dalších služeb.

ARTmen je vícejazyčný a je připraven na cílenou mezinárodní propagaci, zahrnující jak internetové kanály, tak klasická média.

ARTmen disponuje jedinečnou službou (žádný jiný světový portál podobnou službu nenabízí) „Snadná doprava – EML (Easy Management Logistics)“,která zajistí přepravu výrobků inzerentů do mnoha zemí. Zbavuje obav z mezinárodního zasílání, řešení cen dopravců do jednotlivých destinací, cla, DPH. Služba funguje automaticky bez nutnosti nastavování. Portál zařídí vyzvednutí a doručení výrobků.

Mimo kategorie již tradiční tvorby „homemade“ výrobků nabízí i kategorie teprve se rozvíjející, jako jsou digitální technologie, tetování a další.

ARTmen disponuje asi nejjednodušším systémem zadávání údajů, pochopí ho opravdu každý.

Samozdřejmostí je integrovaná sociální síť, možnost přidávat články a videa, hodnotit ostatní uživatele, vzájemně vytvářet skupiny a komunikovat.

Zdroje příjmů jsou:

  • provize z obratu  běžných tvůrců-prodejců
  • provize z obratu obchodníků s materiálem
  • provize z kurzů a školení
  • provize z přepravného
  • TOPování do výběru na homepage  a dalších stránkách
  • inzerce obchodníků
  • další možnosti, například reklama v závislosti na návštěvnosti stránek

Provozovatelů může být více, každý například pro jiný stát.

Portál je plně otestován na všechny druhy reklamy, představíme Vám i vzorovou kampaň. V současné době se díky vzorové kampani registrovalo již přes 900 prodejců.

Provozovatel se zaváže k pravidelným licenčním platbám s možností budoucího nabytí portálu do svého vlastnictví.

Jsme připraveni mu poskytnout plnou podporu při správě a dalším vývoji. Celý SW je modifikovatelný dle domluvy, nejedná se o šablonu.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na 777 704 264, kozel@bm-servis.cz .

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>