Převzetí funkční potravinářské společnosti

Štítky: , , ,

Hledám investora a partnera se schopnostmi exportu, pro převzetí funkční společnosti s 10 letou historií na trhu, produkující bezkonkurenční potravinářské produkty dle velmi starých ojedinělých postupů.

Společnost má v současné době ziskovost 24%. 1 prodejna nese již šestým rokem obrat 6 mil.Kč/rok, ostatní prodejní aktivity činí 8 mil. Kč/rok.

Po čtyřletém úsilí máme již udělaný průzkum v AT a hledáme obchodního partnera. Tento rok již konkrétně jednáme se zástupci s IL a NL o možnostech vstupu. Potence a zájem je obrovský.

Jako rodinný výrobce, ale nemáme bez vstupu investičního partnera, jak rychle a efektivně zvládnout nárůst o 20 – 30 násobek v krátkém čase. Výrobně jsme připravení.

Cena investice je 24 mil. Kč. Investor za ni získá funkční ziskovou společnost, veškeré duševní vlastnictví, výrobní areál v hodnotě 20 mil. k dispozici zdarma, veškeré výrobní-provozní zařízení společnosti, rodinný tým který umí vyrábět ojedinělé produkty z masa, tým lídra který jako jediný zná tyto jedinečné recepty.

Společnost má obrovský růstový potenciál, jak zde v zemích V4, tak obzvláště v exportní distribuční síti do vyspělých zemí, kde marže dosahuje násobku díky jedinečnosti produktu.

Investor, který se mimo jiné zabývá exportem do vyspělých zemí má velkou výhodu.

Vážným zájemcům a potencionální investorům poskytnu veškeré podrobné informace při osobním
setkání.

Děkuji

Pandrhola

Kontakt:

e-mail: nkokkk@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>