Projekt k posouzení – pomůcka pro maminky s dětmi

Štítky: ,

Dobrý den,
v rámci soutěže Rozjezdy roku 2014 firmy Tmobile, jsem byla vybrána se svým projektem mezi TOP 10 ve svém regionu. Na rady porotců bych svůj projekt chtěla začít realizovat ve velkém, ale chybí mi počáteční investice na zařízení patentu a certifikaci výrobku.

Jedná se o pomůcku, která zamezuje odkopávání deky ve spánku dětí. Nápad jsem viděla v USA, v České republice se tato věc nevyrábí a ani neprodává. Sama jsem si ji doma vyzkoušela u svých dětí, vyrobila pár kusů na víc a opravdu je to báječná věc. Už nemusím své děti za noc tisíckrát přikrývat opětovně nebo je navlékat oblečením navíc. Tato pomůcka má své využití i jinde, multifunkční věc 🙂

V hlavě mám i další nápady, které bych chtěla realizovat. Udělala jsem si průzkum, zda by rodiče o tuto pomůcku měli zájem a investovali by do ní. Ozvalo se mi cca 50 respondentů a z nich by cca 70% tuto pomůcku koupilo.
Navázala jsem kontatk s českou firmou, od které bych nakupovala materiál. Další materiál bych objednávala ze zahraničního portálu, jelikož se v ČR neprodává.

Předem děkuji za posouzení

S pozdravem

Kateřina Janičatová

hold-it@seznam.cz

1 komentář

 

David Deutsch

14.3.2015

dobrý den,
Mohu se zeptat jak velký kapitál sháníte? Pokud jste svůj bynys už nerozjela samozřejmě.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>