Projekty SVETOSHOW

Štítky: ,

Dobrý den, dámy a pánové,

mám pracovní projekt v Rusku. Chci najít partnera v Evropě, s výhodou profilované společnosti. Projekt je velmi nadějný. Dávám stručné informace.

Informace o projektu

Hledám práci, uděluji franšízu, pedagogickou práci, know-how, patent, nový design. (Ne v Rusku).

Je mi potěšením představit vám své služby / úspěchy.

Informace o svých službách / invencích naleznete v rámci projektu SVETOSHOW:

  1. Koncepčně nová antidepresivní místnost (senzorická místnost) pro psycho-emoční vyučování a relaxaci speciálně navržená pro dosažení maximálního relaxačního účinku. Podle recenzí od odborníků z průmyslu takovýto pokoj dnes ve světě neexistuje.
  2. Bezrámové skleněné podlahy „Star sky“, které vytvářejí prostorový efekt 3D systém. Podlahy jsou postaveny pod bezrámovou základnou a díky této technologii můžeme vytvářet pódium, go-go podlahové plochy a stupňovité stupně. Výše uvedená technologie hlubokých prostorových efektů byla vynalezena / patentována.
  3. Ohnivzdorné strečové stropy „Polární světla“ vyrobené z zrcadlového polymerního filmu, který při projekci světelnými paprsky vytváří velkolepý efekt.
  4. Akrylátové panely a lampy různých typů. Panely a světelné zdroje mohou být použity jako vnitřní doplňky. Vyvinuli jsme různé možnosti pro osvětlení instalací a kompozic v kombinaci s jinými způsoby provedení.
  5. Vzduchové bubliny Panely a kompozice (rovná podšívka a figurky) vyrobené z nich v kombinaci s akrylátovými systémy.
  6. Instalace akrylových bazénů.
  7. Stretch stropy „Star-sky“ s efektem hlubokého prostoru.

Rád bych Vám nabídl své služby / vynálezy pro integraci do všech projektů, které můžete mít – restaurace, rekreační střediska, léčebné, sanatorní a SPA zařízení.

Jsem také ochoten prozkoumat jakoukoli formu obchodního vztahu (společný podnik, přenos znalostí, školení pracovníků) soukromým a veřejným subjektům mimo území Ruska.

S pozdravem,

Sherbakov Alexander, majitel patentu,
Rusko, Moskva, Tel + 7-903-521-30-88
Video informace na Youtube
Přihlásit – svetishow
Www.svetishow.ru

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>