Pronájem restaurace v Brně

Štítky: , , ,

Hledáme soukromou osobu, investora, tichého společníka.

Náš projekt je z oboru gastronomie a jedná se o pronájem restaurace v blízkosti centra Brna s 80-ti místy k sezení, s rozvozem poledního menu, sálem pro 200 osob a s barem se 70-ti místy k sezení. Nabízíme 10 % firmy, nebo jinou formu zástavy (formou notářského zápisu, směnka, atd.).

Měsíční obrat projektu je přes 1 mil. Kč a investice do projektu činní 900 000 Kč, z toho 700 000 Kč máme připraveno jako bankovní úvěr (Start-Up KB), kterým lze financovat suroviny, reklamu, dopravní prostředky, vybavení kuchyně a proto hledáme společníka na poslední část investice.

Výhody projektu jsou: jistý měsíční obrat 75 000 Kč (odběr snídaní pro hotel), vyjednáno neplacení odstupného v hodnotě 2 mil. Kč, dva zkušení kuchaři s výbornou a prověřenou chutí, jedinečně sestavené menu a také samozřejmě poloha restauračního komplexu (centrum), nabízenou odměnu 100 000 Kč od pivovaru za odběr jejich piva.

Nutný kapitál, který nám tedy stále chybí je 200 000 Kč a bude použitý na založení společnosti s ručením omezeným, nájem restaurace, kauce pro majitele objektu, provizi realitní kanceláři.

Doufám, že Vás předložený návrh osloví. V případě dotazu jsme Vám k dispozici na e-mailu, nebo jsme připraveni k osobní schůzce. Na vyžádání lze zaslat podnikatelský plán k nahlédnutí.

Těšíme se na Vaši odpověď. Děkuji za pozornost, kterou věnujete této nabídce a v případě dotazů mě, prosím, neváhejte kontaktovat.

v.z. David Svačina

Kontakt:

e-mail: babickavkostce@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>