Prosklené stavby

Štítky: , ,

Dobrý den,

zabývám se jako živnostník prosklenými stavbami, dělám to více jak 20 let, jsem konstruktér a mám několik v praxi ověřených technologických systému pro stavebnictví v širokém záběru využití d.f. po celém světě. Pečlivě již dlouhou dobu hledám nějaké konkurenční řešení nebo alespoň hodně příbuzné, ale ve světě nic takového neexistuje. Proto, že pracuji tak trochu jako misionář, potýkám se samozřejmě s nedostatkem potřebného kapitálu na spuštění

Ani v nejmenším nepochybuji o úspěšnosti, snad jen o maximální hranici, to je totiž dáno velikostí trhu. Ten je jednoznačně evropský, ale i americký a dost možná i ostatní. Opakuji, mám projektů několik a víceméně spolu souvisí, nebo navazují. O dalších každodenních nápadech ani nemluvím. Je škoda, že zůstávají ladem.

Hledám nejlépe licenčního partnera se kterým by se většina těchto nápadů dala postupně realizovat. Pokud nebudu zahrnovat do investice strojní vybavení, (výrobců by se pár pro začátek našlo i u nás, takže to lze začít i bez těchto nákladů) počáteční investice by asi nepřekročila v úředních úkonech milion Kč. Reklamní a distribuční si ale netroufám odhadnout. ( zásoby, matrice, sklad, balicí technika, reklama, vzorové stavby a pod. Je to na způsobu organizace řešení a těch je několik).

Připravuji to již několik let, ale pro nedostatek kapitálu se mi nedaří postoupit k hromadné výrobě a distribuci. Tak to zatím prověřuji a zdokonaluji.

Je to pro Vás zajímavé ? Podrobnosti rozhodně osobně.

Karel Pospíšil Ing.

e-mail: viktorian.cz@centrum.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>