Realizace bioplynové stanice

Štítky: , ,

Rád bych postavil a provozoval bioplynovou stanici zemědělského typu tj. vstupní surovinou bude pouze kukuřičná siláž a kejda. BPS by měla výkon 0,5 MWh, hledám společníka za 30% podíl na zisku. Na tyto projekty jsou poskytovány dotace až do výše 40%. Celková investice do výstavby činí cca 58 mil Kč. Návratnost je díky dotacím a 15 leté státem garantované výkupní doby za elektřinu približně 5 let. Po této době by pro investora mohl být zisk přibližně 6 mil ročně. Mám nápad ale jelikož bych za tímto účelem chtěl založit s.r.o tak potřebuju získat alespoň část financí abych mohl požádat v bance o úvěr. Druhou možností by bylo získání 30% podílu hned v prvním roce zpět spolu s výnosem na kterém bychom se předem domluvili.
Tato nabídka může být výhodná například pro majitele bazénů, rúzných sušáren, zemědělská družstva či jiné zemědělské podnikatele protože kromě produkce elektrické energie vzniká v BPS i množství tepla, které lze využít k vytápění, sušení či k ohřevu vody.

V případě zájmu pište prosím na email jirivymetalik@klikni.cz

1 komentář

 

Pavel Báča

8.10.2009

Zaujala mne Vaše nabídka. Prosím volejte 731 023 653; děkuji Báča

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>