Revoluční způsob prodeje

 Dobrý den,

nedávno mě napadla revoluční myšlenka způsobu prodeje zboží na internetu.

Jde o jeden z nejférovějších způsobů prodeje pro zákazníky ,kteří mají možnost usmlouvat cenu z nabízeného zboží. Někdo možná namítne,že takových projektů je na netu více ,ale pravda je taková,že tenhle systém je originální s potencialem větším než třeba aukro ( aukro je pro mě osobně podvod,tvářící se jako profesionální služba )  samozřejmě ne vše na aukru je špatné!!!  

Moje vize je taková,že se bud vytvoří portál nebo se vytvoří software pro následný licencovaný prodej nebo kombinace obojího. Hledám bud šikovného programátora nebo investora – nabízím podíl v % nebo % ve vzniklé firmě. Samozřejmě sem nebudu psát konkrétní detaily,protože sme v čechách a je tu dost vychcánků,kteří netrpělivě čekají na svou šanci !!!!  

předem dík za vaše názory s pozdravem Ladislav Minařík

Počet komentářů: 4

 

Rád bych se dověděl více... Díky VK

7.5.2012

Dobrý den,
pokud je vaše nabídka stále aktuální, ozvěte se mi. 
Možná bychom si mohli být prospěšní.
S pozdravem,
VK
 
Více via mail. 

 

A

10.5.2012

Dobry den! Vas napad me zaujal. Prosim, napiste mi na muj email lukec.popelka@seznam.cz .

 

Odpověď

13.5.2012

Dobrý den, prosím o více informací na e-mail elko123@seznam.cz. Popř. mi zašlete tel. číslo a já se Vám ozvu, pokud máte ještě zájem.
Děkuji.

 

ozvěte se

9.7.2012

Dejte vědět , můžeme se pobavit 🙂

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>