Technický produkt připravený na trh

Štítky: , ,

Nabízím vyvinutý technický produkt připravený pro výrobu a prodej – rotační stolek – určený zejména pro reklamní a hobby fotografii. Stolek umožňuje plně automaticky pořídit 360° fotografii a video/animaci či průběžně rotovat objekt za účelem prezentace. Cílovými skupinami jsou fotografové, e-shopy, modeláři. Poptávku mám i z oblasti prezentace šperků a objektů na otočném podstavci. Výroba i kompletace je snadná, výhodou je vysoký zisk. Možná je i kusová výroba. Produkt obsahuje technické inovace a konkurenční výhody. Např. plně automatizované řízení z telefonu, přednastavené programy (zvládne jej i běžný e-shop), bezdrátová komunikace s fotoaparáty, nejmenší verze je 16x16x3 cm (pro foto šperků, modelařiny, makro objektů), výměnné (barevné) rotační desky, podsvícení a řízení osvětlení ke stolku s možným napojením přímo do stolku atd.

Na českém trhu je pro takovéto zařízení poptávka (mezera na trhu), má však i velký potenciál pro uplatnění v zahraničí.

Hledám vážné zájemce, kteří by svědomitě a se zaujetím měli zájem o uvedení na český a zahraniční trh. Nabízím výhradní licence pro výrobu a prodej. Možnost dalšího vývoje a rozšíření.

Cmiel, Brno

Kontakt:

e-mail: vracmi@email.cz

 

1 komentář

 

Roman Sedlačík

19.3.2018

Zdravím,,
Zajímá mě to!

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>