Víceúčelové studio

Štítky: ,

Hlavní náplň studia  je poskytnout pomoc a poradenství pro širokou veřejnost se specializací pomoci i skupinám sociálně slabým, postiženým osobám, mládeži (prevence proti drogám), lidem trpícím nadváhou a dalším jedincům, kteří chtějí změnit nejen svůj vzhled, ale hlavně svou sebejistotu a důvěru v sama sebe. Studio  by mělo samozřejmě sloužit i pro širokou veřejnost.

Tyto skupiny jsou nejhlavnější skupinou pro naše studio.

Nabízím opravdovou pomoc ad začátku až do cíleného výsledku pro každou osobu.

Každému jedinci se nabízí široká škála možností jak docílit svého cíle s naší pomocí.

Personál bude odborně vyškolen a bude vždy přítomen odborník , který poradí klientům ZDARMA, aby si ve studiu neublížili a věděli, jak správně cvik provádět.

Jednotlivé programy pomohou jednoduše a jasně objasnit problematiku dané osoby a tím určit postup pro nejefektivnější výsledek.

Spolupráce s lékaři, fyzioterapeuty, specialisty na výživu a dalšími odborníky s naším studiem je jedna z mnoha možností, jak lidem pomoci.

Počítá se s  pomocí  opravdu pro každého a proto je zcela výjimečné a naprosto jedinečné v celé ČR.
V prostorech dále bude i školící centrum s možným interaktivním programem pro lidské tělo a dalšími vzdělávacími materiály.

Samostatná místnost pro jednotlivce a profesionálního odborníka, který bude vytvářet individuální program. (někteří lidé se stydí provozovat aktivitu před ostatními a tato možnost jak pomoci opravdu všem je naprosto výjimečná ).

Dále je v plánu víceúčelový sál vhodný nejen pro pohybovou aktivitu, ale také pro zasedání více osob a různých akcí.

Místnost pro obchod se sportovním zboží. (oděvy, obuv, doplňky výživy).

Rád bych zdůraznil pomoc i pro osoby postižené- (bezbarierový přístup) dále pro osoby sociálně slabé-(zvýhodněné vstupné pro dodání materiálu z PU), pro osoby s nadváhou a dalšími problémy spojené s touto diagnózou. Dále pro mládež od určitého věku okolo 15 let (dle vyspělosti organismu).

Toto studio svojí politikou a přístupem pro jednotlivce bude první v celé ČR a budu se těšit, že tento projekt pomůže mnoha lidem změnit svůj život a být prospěšní ve své práci a lidem ve svém okolí.

Speciální nabídky pro firmy i podniky-například pro hasiče, policii ČR, nemocnici, banky atd…

Tento prostor je nabízen do pronájmu na dlouhou dobu a je přímo v centru na velice lukrativním místě.
V blízkosti jsou obchody, škola, banka atd…

Parkování pro klienty je možné přímo v objektu.

Na tento projekt je připravena podrobná kalkulace.

Objekt je k pronájmu přimo v centru Roudnice nad Labem.

K uskutečnění tohoto projektu je potřebná částka 2-3mil.

Další informace mohu velice rád podat.

Díky

Vašek Benda

Kontakt:

tel.: 721 462 713

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>