Virtuální wall street

Štítky: , ,

Dobrý den,

Pracuji na projektu jednoduše řečeno „virtuální wall street“.

Jedná se o financování internetových projektů,firem atd. na podobném principu jako trh s dluhopisy a komunitní financování dohromady. Projekt zahrnuje několik portálů jako vlastní obchodní portál, rating portal, reklamní atd.

Další detaily a specifikace budu uvolňovat v průběhu vývoje. Vše se bude obchodovat ve virtuálních měnách a po celém světě. Jelikož projekt překročil mé technické možnosti a znalosti hledám investora, který zainvestuje start projektu za podíl 15-25% ve vzniklé firmě.

S pozdravem Pavel Zabil

project@cryptbond.com

1 komentář

 

Martin Tesařík

22.2.2015

Dobrý den,

Občas pročítám různé podnikatelské nápady a tento mě nadchnul. Osobně v něm vidím obrovský potenciál. Velmi rád bych se o projetku dozvěděl více informací.

Právě dokončuji studium na Vysoké škole ekonomické – obor finanční inženýrství. Mám teoretické znalosti z oborů finančních trhů, finančního modelování oceňování různých instrumentů, rating scoring atd. Kromě toho mám i praktické zkušenosti s obchodováním na finančních trzích a chtěl bych se tímto směrem ubírat i nadále.

Bohužel, jako student nemohu nabídnout finanční investici. Podud by ale bylo možné zapojit se do projektu jiným způsobem, budu velmi rád, pokud mě kontaktujete.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>