Výroba lodí

 

Dobrý den,

hledáme investora pro perspektivní projekt výroby kvalitních hliníkových lodí pro rekreační / komerční účely dle licencovaných stavebních plánů renomované anglické firmy. Předpokládaná celková investice pouze cca 2 200 000 Kč. Vzhledem k dlouholetému působení na Ukrajině máme zajištěnu nízkonákladovou výrobu lodních trupů z hliníku. Následuje dovoz a finální dokončení (outfitting) v ČR. Díky nízkým cenám kovů na Ukrajině a levné kvalifikované pracovní síle jsme schopni produkovat trupy ve stejné kvalitě jako konkurence, ale za zlomek ceny. I samostatné trupy jsou obratem prodejné se zajímavými zisky, nicméně náš zkušený tým v ČR (zkušenostmi ze stavby lodí i námořní dopravou) je připraven finalizovat loď pro koncového zákazníka a razantně tak navýšit koncovou cenu – zisk. 

– z investičních prostředků realizujeme 3 pilotní výrobky v celkové tržní hodnotě cca 210 000 Eur (dostupná dokumentace)

– know-how a praxe v oboru, jsme konstruktéři, podnikatélé i námořníci

– založení konstruktérské značky 

– disponujeme IT odborníky pro realizaci marketingové podpory jako je web, propagační materiály, corporate identity atd. (dostupné portfolio)

– disponujeme softwarem i znalostmi pro design konstrukčních interiérových prvků (Autodesk Inventor) 

– extrémní poptávka tohoto typu lodí, lze doložit

– zajištění dodavatelé lodního vybavení (částečně velkoobchodní ceny)

– výhoda hliníkových konstrukcí (bezůdržbové oproti oceli, dřevu a sklolaminátu). Multigenerační trvanlivost – nekoroduje. Nízká hmotnost a rozměry do 10m dovolují přepravu trailerem. Boom v oboru.

– neztrácí na ceně, i "ojeté" lodě po upgrade vybavení lze prodávat za nákupní cenu

– transparence pro investora, možnost "být u toho" po celou dobu procesu.

 

Kontakt: buchadlo@gmail.com

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>