Výrobek k uvedení na trh

Hotový a patentovaný bezkonkurenční výrobek, kdo uvede do světové obchodní sítě ?

 

Vlastním bezkonkurenční opravnou sadu na cesty, pro  motorová vozidla. Výrobek je chráněn na patentovém úřadě v ČR a je podána a zaplacena světová patentová přihláška v Mnichově.

 

Uvedený výrobek jsem částečně ( dle svých možností ) uvedl na trh v ČR, kde se prodává za 395 Kč a mám kontakty v USA. Ale nemám dostatek financí na potřebný marketing po celém světě. V případě zavedení do světové obchodní sítě, je reálné prodejní číslo v milionech ks. ročně, protože se jedná o spotřební materiál.

Nikde na světě, nic takového není. Jedná se o vlastní duševní produkt.

Je vyrobena první série a další výroba je zajištěna, vše na vynikající profesionální úrovni.

 

Nabízím 50% na zisku, nebo v případě zájmu, prodej práv.

Jedná se o dotažený výrobek do konce, včetně obalu, loga, čárového kódu, návodů ve světových jazycích, instruktážního videa a reklamního materiálu.

Současné výrobní náklady na ks jsou cca. 100Kč , ale ve veké sérii se nechají ještě snížit. Při prodeji za cca. 25 USD je dostatečný prostor pro obchod.

 

Bohuslav Rambousek

Tel. 774311609

boh.rambo@tiscali.cz

1 komentář

 

František Mrázek

4.7.2013

Dobrý den, pane Rambousku,
Jak by se Vám líbila možná obchodní spolupráce s mezinárodní obchodní společností se zastoupením v cca 70 zemích celého světa ? Firma si vyhrazuje právo výběru produktu, jeho špičkové kvality, minimálně 90 denní záruku na vrácení zakoupeného i použitého zboží s vrácením platby a rovněž exkluzivní prodej výrobku výhradně přes tuto společnost, žádné jiné "boční prodejní" aktivity. Společnost má zájem jen o špičkové výrobky. Netvrdím, že se to povede, nicméně mohl by to být slušný odbyt,  Děkuji 

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>