Vývoj počítačových her

Štítky: , , , , , , ,

Vývoj počítačových her a další, připraveno k použití

Build PC/other platforms Games and other, ready to use

Dobrý den, Vážení Investoři, potencionální partneři. Už poměrně dlouho se snažím získat kapitál na rozvinutí/iniciační fázi svého zájmového nápadu, kterým je velmi obecně řečeno -částečný vývoj her pro PC i jiné platformy. Jedná se o tzv. Modding, zabývám se problematikou Mods už poměrně dlouho a věřím, že v budoucnu to bude velmi zajímavý business. Prozatím jsem ochoten začít s vývojem vlastních PC her. Věřím, že jsem našel slabinu ve frontové linii, na kterou je třeba koncentrovat palbu. Nemohu podávat příliš detailů. Nicméně mám na svém Cloudu mnoho projektů v různých stavech rozpracování, připravených k prodeji nebo vývoji. Také jsem hlavní úsilí přesunul k hledání financování a činnost z velké části na projektech je utlumena na minimum. Myslím převážně na projektech velmi obsáhlých a náročných. Při těchto skutečnostech jsem musel začít vymýšlet sekundární projekty, které by přinesly finance. Mám pár projektů, které jsem ochoten okamžitě prodat a také mám zájem najít Investora pro můj Mainfile a podílet se na tom. Také jsem rozpracoval plán, který má za cíl předejít rizikům ze ztráty financí Investora. Chci ještě uvést, že vše je v teoretické rovině. Tedy v elektronické rovině. V první fázi hledám iniciační kapitál na prezentaci budoucího produktu /kampaň, trailery, možná i prvotní vývojářské, designerské práce/. Tuto činnost bych chtěl stimulovat prodejem nebo před vývojem sekundárních projektů. Vše budu koordinovat Já nebo jen hlavní části, aby bylo zajištěno kýženého efektů finálního produktu. Pokud, by kampaň nedopadla dobře, iniciační kapitál by nejspíše byl zmařen, popř. z části pokryt sekundárním projekty. Tyto sekundární projekty jsou také podmíněný úspěchem na trhu a především zájmem, schopností je chytře prezentovat, popř. je rozvinout.

Iniciační kapitál -Mainfile/ Primary project -500k-1000k /odhad

Sekundární projekty- od 25k přes 100k / odhad

Ovšem však rozhodne trh. Takže cenná i dohodou.

k- 103

hodnoty jsou uvedeny v Kč

Koho hledám

Investora, podílníka, člověka, který přemýšlí nekonvenčně, vizionáře, Člověka co oplývá zdroji, zkušenostmi, silnými kontakty, zkrátka žraloka, který hledá příležitosti k zisku. Nebo hledám schopného ,,Ajťáka“ co má zkušenosti s vývojem PC her nebo aplikací, umí ve vývojářských, programovacích, grafických programech, nebo hledám skupinu těchto lidí, vývojářskou společnost… samozřejmě aktivní angličtina je nutná, kontakty v zahraničí.

Keywords- kapitál, silné postavení nebo velké zkušenosti v IT sektoru, aktivní angličtina, kontakty v západním světě.

Co nabízím

Mainfile– PC hra určená primárně pro PC s omezeným vlastnostmi pro mobilní platformy.

Tento projekt nejsem ochoten odprodat i za situace, kdy nebude nikdy realizován.

Podmínkou je má účast na řízení projektu.

Sekundární projekty– Jedná se o skupinu tvořenou různými nápady, návrhy jednoduchých aplikací, hrami pro mobilní telefony, nápady na rozšíření výroby nebo zlepšení postavení různých firem na trhu, určenou k odprodání.

Uvádím pouze velmi obecné informace.

Hledám kapitál pro Mainfile.

cloud.indeed@outlook.com

1 komentář

 

Martin Javor

8.6.2015

Podle toho co zde píšete, absolutně nikdo nemá šanci tušit, co přesně za projektem stojí a z čeho se skládá atd., dozvěděl jsem se, že máte nápad a potřebujete jen člověka co má známosti, co by vše za Vás udělal a vy jen kasíroval peníze….vypadá to skutečně odpudivě, pokud možno popište mi prosím alespoň z části o co by se jednalo na můj email o2gaming@centrum.cz a uvidíme, jestli se na tom dá stavět děkuji. Javor

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>