Webmarketing – MazeMarketing

Štítky: , ,

Dobrý den,

hledám investora/sponzora nadějných začínajících projektů. Mám nápad na úspěšné podnikání v oblasti webmarketingu ve směru obchodování s herními předměty. V dnešní době je tento směr webmarketingu velmi oblíbený a vyhledávaný. Můj nápad spočívá ve vytvoření stránky, na kterou si uživatel bude moci přeposlat herní předměty (převážně ze služby steam) a poté je prodat za reálné peníze zájemcům, naše firma si bude brát určité % (přibližně 7%) z každého obchodu. Pokud by se projekt vydařil, vrátil bych Vám 150% zapůjčené částky. Takové stránky již existují, ale mám několik téměř revolučních nápadů, které zviditelní naši stránku a zajistí jí stálý příjem financí.

Ještě bych Vám rád vysvětlil, proč si projekt nezaplatím sám nebo proč si peníze nepůjčím od banky. Jsem student a nemám zatím stálý příjem a projekt jsem schopný zaplatit jen z výdělků stránky, proto jsem se obrátil na Vás, ale chtěl bych Vás předem varovat, že je přibližně 1% až 2%, že se projekt nezdaří a nebudu moct zapůjčenou částku splatit. Na zrealizování projektu je potřeba kolem 150 tisíc korun českých. Přesnou částku teprve určí firma, která mou zakázku na vytvoření stránky přijala a nyní se jí zabývá.

Děkuji za zvážení mé nabídky.

Kontakt:

e-mail: mikeslaur@gmail.com

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>