Wellness a fitnesss v Roudnici nad Labem

Štítky: , , ,

Dobrý den,

Hledám investora do velice zajímavého nového projektu wellness a fitness v Roudnici nad Labem. Veškeré podklady i rozpočty jsou k dispozici.

Jen základně rozvedu studii projektu.

Tady je tedy má základní  vize v tomto projektu.

Hlavní náplň studia  je poskytnout pomoc a poradenství pro širokou veřejnost se specializací pomoci i skupinám sociálně slabým, postiženým osobám, mládeži (prevence proti drogám), lidem trpícím nadváhou a dalším jedincům, kteří chtějí změnit nejen svůj vzhled, ale hlavně svou sebejistotu a důvěru v sama sebe. Enjoy GYM by měl samozřejmě sloužit i pro širokou veřejnost.

Tyto skupiny jsou nejhlavnější skupinou pro naše studio.

Nabízím opravdovou pomoc ad začátku až do cíleného výsledku pro každou osobu.

Každému jedinci se nabízí široká škála možností jak docílit svého cíle s naší pomocí.

Personál bude odborně vyškolen a bude vždy přítomen odborník, který poradí klientům ZDARMA, aby si ve studiu neublížili a věděli jak správně cvik provádět.

Jednotlivé programy pomohou jednoduše a jasně objasnit problematiku dané osoby a tím určit postup pro nejefektivnější výsledek.

Spolupráce s lékaři, fyzioterapeuty, specialisty na výživu a dalšími odborníky s naším studiem je jedna z mnoha možností,  jak lidem pomoci.

Počítá se s  pomocí  opravdu pro každého a proto je zcela výjimečné a naprosto jedinečné v celé ČR.

V prostorech dále bude i školící centrum s možným interaktivním programem pro lidské tělo a další vzdělávací materiály.

Samostatná místnost pro jednotlivce a profesionálního odborníka, který bude vytvářet individuální program. (někteří lidé se stydí provozovat aktivitu před ostatními a tato možnost jak pomoci opravdu všem je naprosto výjimečná ).

Dále je v plánu víceúčelový sál vhodný nejen pro pohybovou aktivitu, ale také pro zasedání více osob a konání různých akcí.

Dále je i možnost prostor pro tzv. mokrou zónu (bazén 10 metrů, parní kabiny i sauna.)

Rád bych zdůraznil pomoc i pro osoby postižené (bezbarierový přístup), dále pro osoby sociálně slabé (zvýhodněné vstupné pro dodání materiálu z PU), pro osoby s nadváhou a dalšími problémy spojenými s touto diagnózou. Dále pro mládež od určitého věku okolo 15 let (dle vyspělosti organismu).

Toto studio svojí politikou a přístupem pro jednotlivce je první v celé ČR a budu se těšit, že tento projekt pomůže mnoha lidem změnit svůj život a být prospěšní ve své práci a lidem ve svém okolí.

Nabídka studia a speciální nabídky pro firmy i podniky – například pro hasiče, policii ČR, nemocnici, banky atd…

Tento prostor je nabízen do pronájmu na dlouhou dobu a je přímo v centru na velice lukrativním místě.

V blízkosti jsou obchody, škola, banka atd… Parkování pro klienty je možné přímo v objektu.

Pokud by se Vám projekt líbil, budu rád za zpětný kontakt.

Děkuji p. Benda

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>