Zabezpečené ovládání zámků pomocí mobilních technologií

Štítky: , ,

Hledáme investora k následujícímu projektu:

Asi tak před třemi lety byl zahájen vývoj vysoce zabezpečeného ovládání zámků pomocí mobilních technologií. Vývoj, testování a výroba vzorků byla financována především z úspěšné kampaně na Kickstarter. V listopadu pak vznikla oficiální mateřská společnost, která zahájila výrobu a prodej NUKI v Rakousku. Hlavní výhodou ovladačů, která je významně odděluje od konkurence, je především velmi propracovaný šifrovaný bezpečnostní systém komunikace mezi zámkem a mobilním telefonem, ovládané na dálku a možnost napojení na systémy API a IFTT.

V rámci spolupráce při vývoji produktu jsem, v loňském roce, s kolegy ze společnosti NUKI Home Solution, Austria, uzavřel výhradní smlouvu o zastoupení značky v ČR, SK a Polsku, s možností rozšíření na jakýkoliv jiný trh střední a východní Evropy (mohu doložit). Tento obchodní záměr nyní nabízím k posouzení a možnému vstupu, který umožní vybudovat v jednotlivých zemí kanceláře/vzorkovny a především operační sklady pro rychlé zasílání produktů po objednání na e-shopu.

Obchodní plán obsahující více informací zašlu na vyžádání vážnému zájemci.

 

Jaroslav – sales manager

Kontakt:

e-mail: info@nuki.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>