Založení firmy pro provoz služeb

Štítky: , , ,

Dobrý den,

potřebuji finanční pomoc na  založení firmy pro provoz služeb – čím více peněz na techniku, tím bude více tržeb, já potřebuji peníze pouze na nákup  techniky a počáteční provoz.

U banky by mi půjčili pouze část peněz. Potřebuji partnera – investora, který by se se mnou na tomto projektu finančně podílel, nabízím 80%  čistý zisk,20% použiji na náklad. Já od pojišťovny a od státu dostanu peníze později, poloviční nebo celý podíl bych pak doplatil. Jištění je zemědělskými strojem, ceny těchto strojů jsou sníženy – v žádném případě byste na tom nic neprodělal.

Projekt je v konečném stádiu, bohužel mi můj parťák – investor onemocněl, vše je domluveno, stačí pouze zaplatit stroje. Konkurence proti mně nemá šanci, protože tuto sestavu techniky nikdo nemá. Bylo by potřeba se sejít a projednat a dojednat to.

Děkuji za šanci a za odpověď

Kulhavý

Kontakt:

e-mail: KulhavyLukas@seznam.cz

 

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>