Záměr

Dobrý den.

 

Hledám investora – společníka pro uvedení revolučního projektu na trh v ČR. Rád bych v České republice zviditelnil revoluční technologii, která znamená zásadní obrat ve výrobě a montáži okapových systémů. Genialita  tohoto systému je kromě jiného v tom, že dokáže jako jediný na světě vyrobit okap v celku dle potřebné délky. Představte si situaci kdy k budově která potřebuje okapy přijíždí dodávkový automobil. Posádka zaměří ; potřebné délky okapů a za pomoci válcovací stolice která je uvnitř automobilu vyrobí rychlostí 10bm za 1minutu požadované délky okapů bez jediného spoje!!

 

Nejdelší  okap bez jediného spoje byl vyroben na bytovém domě o délce 42,38m!! to je přinejmenším evropský rekord. Posádka okapy namontuje nebo je jen vyrobí pro čekajícího klempíře který nemusí nikam jezdit nic nikde nakládat a hlavně se ničím nezdržovat,neboť okapy přijedou za ním. Jedinečnost tohoto systému je také ve způsobu uchycení, neboť je opět jediný na světě, který nabízí dvě možnosti a to do klasických háků a za pomoci vnitřních držáků. V současné době nemám v ČR žádnou konkurenci která by mne mohla ohrozit. Většinu komponentů již vyrábím sám. Jsem také levnější nežli zavedené okapové systémy LINDAB a PREFA.V ČR se ročně prodají okapy za 700mil.Kč. K uvedení této geniální technologie na trh v ČR je zapotřebí dle systému postupných kroků od 100.000,-Kč do 3.000.000,-Kč za které nabízím podíl(možné i většinový dle výše vkladu) na zisku v nově vzniklé firmě. V současné době vlastním dva stroje na výrobu okapů. Mám vypracovaný Podnikatelský plán. Stručnou verzi zašlu v případě zájmu. Další jen osobně.

 

 Šnajdr mob:722755008

 

 

 

Více na : www.longrin.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>