Zdravý Shake

Štítky: , ,

Dobrý den,

hledáme investora pro vybudování sítě stánků/prodejních míst na náš vlastní produkt – točený Zdravý Shake. Chtěli bychom zřídit prodejní místa na hlavních, frekventovaných místech – OC apod. v Praze a dále i v Brně, Ostravě, Plzni.

Jsme výrobci Zdravého Shake. Máme nyní i variantu pro sportovce. Zdravý Shake je originální tím, že je to kombinace jídla a doplňku stravy a je určen ke snídani nebo svačině, která obsahuje colostrum a je lahodné chuti. Tento rok jsme dělali trochu větší marketingovou podporu. Prodáváme on-line a také vyhledáváme k prodeji B2B partnery. Máme výhradní zastoupení na Slovensku a nyní domlouváme podmínky s partnerem i v Rumunsku. Plánujeme další rozšíření do dalších zemí.
V ČR bychom nyní chtěli posílit značku a prodej našimi vlastními prodejními místy na točený shake. Lidé si rádi koupí sebou do práce jednu porci Zdravého Shaku, protože je to pro ně rychlá a snadná snídaně, která jim šetří čas.

Na takováto prodejní místa není potřeba až tak velká investice a může se jich vybudovat více najednou a tím generovat zisk v podstatě ihned.

Pokud je to pro Vás zajímavé, ráda se s Vámi sejdu a můžeme vše prodiskutovat a nastavit spolupráci.

Video zde: https://youtu.be/GY_jjs4h-t8

Jarka Mottlová

Kontakt:

e-mail: mottlovajarka@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>