Hledám partnera do týmu

Štítky: , , , ,

 

Dobrý den,

hledám odborníky, kteří mají chuť zhodnotit své informace, vzdělání a zkušenosti, ale i ty, které přitahuje vzdělání či informace a chtějí problematice finančního sektoru přijít na kloub a chtějí se s námi podílet na stavbě týmu.

Jedná se o společnost zabývající se zhodnocováním volného kapitálu a tvorbou majetku, svoji myšlenkou vystupuje nemálo z řady a chtěl bych s ní seznámit další, kterým nevadí být o pár kroků napřed před ostatními, kteří chtějí budovat a mají rádi kvalitu, které se spousta společností vyhýbá (je to dost nákladný proces, ale do budoucna se vyplácí). Pokud by se někomu tahle možnost líbila ať už ze zvědavosti nebo chtíči po spolupráci a vědomostech, rád zodpovím veškeré dotazy na osobní schůzce.

Budu se těšit na Váš zájem jsem plně k dispozici jak na e-mailu tak na telefonním čísle.

S pozdravem

Váš Partner pro obchod

Kontakt:

E-mail: partner.pro.obchod@seznam.cz

Tel: 775966553

 

Počet komentářů: 6

 

Tomas Voslajer

12.2.2016

Dobry den, prosim o vice informaci o byznysu. Dekuji Voslajer

 

Vladimír Hanzl

14.2.2016

Dobrý den, prosím o podrobnější informace. Děkuji, Hanzl.

 

partner pro obchod

15.2.2016

Dobrý den, rád poskytnu veškeré informace jak o firmě tak o jisté spolupráci je to ovšem téma na delší debatu z obou stran. Jak sem již odepisoval pánům před Vámi upřednostňuji osobní setkání kde můžu zodpovědět Vaše otázky a provést Vás soukromou prezentací. Pokud Vás tedy mohu poprosit o e-mail kam zašlu podrobnější informace o společnosti, popřípadě se můžeme domluvit na schůzce která je nedílnou součástí pro tvoření byznysu a předáním důležitých informací pokud budete mít o spolupráci zájem. Děkuji a přeji hezký den

 

Vratislava

16.2.2016

Vážený pane,
můžete sdělit základní informace?
Děkuji a hezký den
Vratislava

 

partner pro obchod

16.2.2016

Naše firma má přímý kontrakt s největšími fondovými společnostmi na světě, jako je například Black Rock, Amundi, BNP Paribas atd., což je momentálně s jakoukoliv konkurencí nesrovnatelné. Máme od všech společností přímou aktivní správu ve všech koutech světa, která je běžným střadatelům v ČR dostupná cca od 10 mil. Kč a výš.

Jak jsem již naznačil v úvodu staráme se o majetkové a věcné hodnoty, což znamená že zakládáme našim klientům oddělené depozitní účty v zahraničí na jméno a jejich osobu kam si každý dle svého plánu ukládá své volné finanční prostředky, které se mu dále zhodnocují do majetkové formy tudíž jsou mu nakoupeny majetkové podíly a jsou každodenně aktivně spravovány těmi nejsilnějšími společnostmi na světě.

Našim úkolem jakožto majetkovým poradcům je vysvětlit tuhle možnost zhodnocování která je naprosto běžná ve světě. Staráme se o klienty a pomáháme jim s finančním plánováním, dále participujeme na výnosu klienta, čímž se vytváří dlouhodobý a férový vztah s klientem. Učíme finanční gramotnost, pořádáme velké konference jak pro školy tak veřejnost a zabýváme se touhle problematikou do hloubky.

Pro více informací mě prosím kontaktujte na e-mail. Děkuji

 

M. Beran

30.8.2016

Jelikoz zahranicni banky na „vetsi“ volne prostredky uvaluji zaporne dane, na cem vas koncept funguje ? Pisete nase firma, jak se ta firma jmenuje a kde sidli ?

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>