Možnost investovat – finanční trhy

Štítky: , , ,

Nabízím Vám možnost investovat do nově vznikajícího businessu zaměřeného na finanční trhy. Spolupráce s investorem je buď formou tichého společníka nebo % přímého investorského podílu v zakládající společnosti. Požadovaný investiční kapitál bude použit především na reklamní kampaň, zabezpečení chodu firmy a nábor zaměstnanců. Více informací a kompletní podnikatelský plán včetně finančních dat a cash flow při osobním jednání.

Důvod k hledání investice: Díky Vaší investiční pomoci být jedinečná firma zabývající se finančním poradenstvím úplně jinak a tím ostatní multilevlové společnosti úplně zničit.

Co očekávám?? Počáteční investiční kapitál ve výši 10 mil. Kč. Následně podporu ve firmě, jako aktivní/ tichý společník. Více informací skrze utajení know-how osobně.

Co nabízím?? Investorovi, který je ochoten investovat kapitál na rozjezd a první rok provozu firmy bude vstupní kapitál v rámci zpětné exekutivy splatný do 12 měsíců. Jako protihodnota bude investorovi také nabídnut velmi podstatný podíl ve firmě.

Rád se s Vámi v případě vážného zájmu osobně sejdu a ukážu kompletní podnikatelský plán a sdělím veškeré informace.

Vojtěch Žďárek – jednatel
Tel.: +420 728 914 000
Email: zdarek@juvo.cz