Den D – seznamka přes bluetooh

Štítky: ,

Včerejší Den D začal představením projektu seznamky přes bluetooh. Pro čtenáře napadynapodnikani.cz nic noveho, více než před rokem jsme uplně stejný nápad měli i zde.

Včerejší prezentace byla skvěle zpracována a hlavně aplikaci už měl daný zájemce hotovou. Po této stránce velmi dobře připraveno, to že mu aplikace nefungovala nevadí, zde si mohli investoři nechat jízlivé poznámky od cesty.

Bohužel závěr prezentace naprosto zkazil prohlášením, že chce 800 000 kč na propagaci. To už investory oprávněně nazdvihlo ze židlo. Takové peníze nepotřebuje, stačí web a pár reklam na Facebooku, či jiný virální marketing. Osobně odhaduji uvedení na pár desítek tisíc. Co projekt potřebuje je jiný pohled na zdroj příjmu. Ondřej Bartoš měl pravdu, mobilní palikce se moc neprodávají v Česku. Mně osobně napadl velmi lukrativní princip jak vydělávat na tomto projektu. Schválně, koho z vás to napadne také ?

napovím : po ulici chodí desítky lidí a mají nastaveno kdo jsou a koho hledají o co si to říká ? 🙂
 

Počet komentářů: 2

 

tony

16.4.2010

problem je, ze dnes vsichni jedou pres facebook, dosah BT je omezen. Spojeni FCB a aktualni geograficke polohy je jen otazka casu.

 

pavel

26.4.2010

Ahoj měl bych zájem o případnou spolupráci a více info k tomuto námětu.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>