Je pro Vaše podnikání vhodný daňový ráj?

Štítky:

S termínem daňový ráj je zpravidla spojen také výraz offshore společnost. Co přesně si pod těmito pojmy představit?

Daňový ráj je země, která, zjednodušeně řečeno, nabízí nižší daňovou zátěž pro podnikatele a jednodušší daňové zákony než jaké jsou v tuzemsku.

Offshore společnost je společnost, která je zpravidla zakládána v daňovém ráji, a to zejména za účelem snížení daňové zátěže a daňové optimalizace, zajištění anonymity vlastnictví majetku či anonymity vlastníka společnosti a také za účelem posílení ochrany majetku.

Chce-li si podnikatel založit offshore firmu v některém z daňových rájů, naše firma mu nejdříve poskytne zevrubnou odbornou konzultaci, která se vyznačuje profesionálním a diskrétním jednáním. V rámci této konzultace provedeme detailní rozbor jeho konkrétního podnikatelského záměru, důvodů využití offshore společnosti a naplánování strategických možností. Cena úvodní odborné konzultace činí 2.000,- Kč, přičemž tato částka se odečítá v případě objednání offshore společnosti.

V rámci procesu založení offshore společnosti na míru nebo koupě ready made offshore firmy zajišťujeme následující služby:

  • příprava a vypracování společenské smlouvy, stanov, akcií, výpisů a dalších potřebných dokumentů nutných pro založení offshore firmy v dané destinaci
  • ověření veškerých podpisů a osobních dokladů zakladatele a jednatele offshore firmy
  • zajištění nominee statutárních zástupců (jednatelů, ředitelů) offshore společnosti v dané lokalitě
  • zajištění nominee akcionářů offshore společnosti v dané lokalitě
  • zajištění sídla a obchodní adresy offshore společnosti v dané zemi včetně poštovních služeb
  • otevření bankovního účtu u vhodného bankovního ústavu – offshore banky
  • překladatelské a tlumočnické služby poskytované kvalifikovanými překladateli a soudními tlumočníky

Offshorové firmy nejčastěji zakládáme na Kypru, Maltě, Belize, Seychelách, v USA, ve Velké Británii nebo na Svatém Vincentu a Grenadinách. Při zakládání offshore firem spolupracujeme pouze s renomovanými registračními agenty v konkrétní destinaci a díky tomu také i můžeme zajistit co nejvyšší kvalitu našich služeb při zachování příznivých cenových podmínek.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>