Kristýna Hlaváčková, PPC specialistka & Fitness instruktorka

"Zajímavý rozhovor s PPC specialistkou a zároveň trenérkou fitness"

Podnikání ve fitness sektoru může být vášní mnoha lidí, kteří chtějí sdílet svou lásku k pohybu a zdravému životnímu stylu s ostatními. Jednou z těchto inspirativních osobností je Kristýna Hlaváčková, instruktorka fitness a Pilates, která se rozhodla vyjít vstříc svému zdraví a zároveň podnikat ve fitness sektoru. V tomto rozhovoru jsme se s Kristýnou setkali, abychom se dozvěděli více o jejím přístupu a jak dokázala skloubit svou práci v kanceláři s podnikáním ve fitness.

Krásný den, Kristýno. Co vás vedlo k rozhodnutí začít podnikat ve fitness sektoru při vaší práci v kanceláři?

Pracovala jsem několik let na plný úvazek v kanceláři a zjistila jsem, že celodenní sezení mi nedělají dobře a cítila jsem, že potřebuji změnu. Fitness a pohyb byly vždy mou vášní, a tak jsem se rozhodla přinést více aktivitu do svého života a zároveň ji sdílet s ostatními prostřednictvím vlastního podnikání ve fitness.

Jak se vám daří skloubit podnikání ve fitness sektoru s prací v kanceláři?

Skloubení podnikání ve fitness sektoru s prací v kanceláři nebylo na začátku jednoduché, ale našla jsem si systém, který mi vyhovuje. Nadále pracuji v kanceláři, ale na poloviční úvazek. Do kanceláře docházím pouze jednou týdně a zbylý čas pracuji z domova, což mi poskytuje více času a flexibilitu na individuální a skupinové lekce. Je to vyvážený přístup, který mi umožňuje rozvíjet oba aspekty mého života.

Jaké jsou výhody a výzvy spojené se skloubením podnikání ve fitness sektoru s prací v kanceláři?

Skloubení podnikání ve fitness sektoru s prací v kanceláři má své výhody i výzvy. Výhodou je, že si stále udržuji stabilní příjem z kancelářské práce, což mi poskytuje jistotu a finanční stabilitu. Zároveň mohu rozvíjet své podnikání ve fitness a sledovat, jak roste a prosperuje. Výzvou je časový management a skloubení obou činností. Musím si pečlivě plánovat svůj čas a dělat kompromisy, ale stojí to za to, protože dělám to, co mě naplňuje.

Jaká je vaše vize pro budoucnost vašeho podnikání ve fitness?

Moje vize pro budoucnost mého podnikání ve fitness je rozšířit svou působnost a nadále se v daném oboru vzdělávat. Plánuji otevřít vlastní Pilates studio, kde budu moci nabídnout lekce na aktuálně velmi oblíbených Pilates strojích – reformerech. Chci vytvořit prostor, kde se lidé budou cítit vítáni a budou mít možnost pracovat na svém tělesném i duševním zdraví. Chci inspirovat lidi k aktivnímu životnímu stylu a pomáhat jim dosáhnout svých fitness cílů.

Příběh Kristýny Hlaváčkové nám ukazuje, že je možné skloubit podnikání ve fitness sektoru s prací v kanceláři, pokud najdeme správnou rovnováhu a plánování. Její odhodlání a nasazení jsou inspirací pro všechny, kteří se snaží spojit svou vášeň s práci a životem.

 

 

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>