Nepodceňujte adresu pro sídlo své firmy

Štítky: ,

Bez sídla nelze firmu zapsat do obchodního rejstříku, ale není sídlo jako sídlo. Adresa sídla je součástí firemní prestiže. Proto by měl každý podnikatel věnovat výběru adresy pro sídlo své firmy náležitou pozornost.

Zcela v souladu s platnou legislativou může dnes každý podnikatel mít sídlo své firmy na jakékoli adrese bez ohledu na to, jestli na této adrese skutečně má své provozovny nebo kanceláře. Hlavní je, že na adresu sídla je mu možno doručit korespondenci. Samozřejmostí je, že s umístěním sídla musí souhlasit majitel dotyčné nemovitosti.

Jak to zařídit, když podnikatel z venkova si přeje mít adresu sídla v Praze a žádného majitele nemovitosti tam nezná?

Podnikatelům, kteří mají zájem o dobrou adresu pro sídlo své firmy, nabízíme oblíbenou službu poskytnutí sídla firmy. Tato služba poskytuje možnost vybrat pro firmu prestižní a reprezentativní adresu a navíc je možno využít i služby virtuální kanceláře.

Co znamená virtuální kancelář? Znamená především úspory za pronájem skutečné kanceláře. Zahrnuje ale také příjem pošty, e-mailové avízo o došlé poště, možnost vyzvedávání došlé pošty, někdy i příjem telefonických vzkazů a některé další administrativní úkony.

Sídlo firmy na adresách, které nabízejí v rámci služby poskytnutí sídla Profispolečnosti.cz s.r.o., je vždy označeno jménem a identifikačním číslem klienta, je na něm umístěna poštovní schránka a je zaručeno, že svou poštu každý klient dostane včas. Všechna sídla firmy Profispolečnosti.cz jsou umístěna na prestižních pražských i mimopražských adresách. Každý podnikatel, který tuto službu využije, může počítat nejenom se zvýšením podnikatelské prestiže a celkového image své firmy, ale také se snížením pravděpodobnosti kontrol z finančních úřadů. Umístění sídla své firmy by neměl žádný podnikatel podcenit.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>