Poskytování sídel z obou stran

Štítky: ,

Každá firma má své sídlo, bez sídla by nemohla být zapsána do obchodního rejstříku. Poskytování sídel je zajímavá služba, která uspokojuje jak podnikatele, tak i majitele nemovitostí.

Jak to funguje?

Majitelé nemovitostí, kteří si chtějí přivydělat, mají možnost nabídnout svou nemovitost podnikatelům, kteří nemohou nebo nechtějí mít sídlo své firmy na vlastní adrese. Nemovitosti pro poskytnutí sídla musejí splňovat podmínku, že mají své vlastní popisné číslo a disponují vhodnými prostorami. Neměly by to být sklepy, kočárkárny, ale prostory využitelné jako kanceláře. Pokud tedy vlastníte podobnou nemovitost, můžete ji nechat, aby si na sebe vydělala.

Podnikatelé se zajímají o sídlo pro svou firmu ve větším městě nebo dokonce v Praze z řady důvodů. Sídlo v Praze znamená pro každou firmu možnost lepší dohledatelnosti pro pražskou klientelu, lepší vyhlídky při výběrových řízeních, také může zvýšit prestiž firmy v očích potenciálních obchodních partnerů. Kromě toho si řada podnikatelů zřizuje sídlo ve velkém městě z důvodu menší pravděpodobnosti nenadálé kontroly ze strany finančního úřadu.

Majitelé firem, kteří mají zájem o umístění sídla své firmy jinam než do svého bydliště, mají možnost oslovit majitele vhodné nemovitosti ve vhodném městě a požádat jej o povolení umístit do jeho nemovitosti své sídlo.
Máme tedy dvě strany, které si mohou navzájem poskytnout výhodnou službu.

Jak se ale navzájem najdou?

Majitelé nemovitostí mohou mít obavy z toho, že poskytnou sídlo neseriózní firmě. Majitelé firem zase třeba neznají žádné majitele nemovitostí, kteří by sídlo poskytli. Naštěstí jsou na trhu také prostředníci, poradenské firmy zaměřené na poskytování sídel. Jednou z nich je také firma Profisidla.cz s.r.o., která má dlouhou tradici v úspěšném poskytování sídel a své služby nabízí za velmi výhodné ceny. Hledáte-li tedy sídlo pro firmu v Praze nebo vlastníte-li vhodnou nemovitost, oslovte ji. Postará se o veškeré administrativní náležitosti a eliminuje případné riziko jak pro majitele nemovitostí, tak pro uživatele sídla.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>