Proč jsou ready made společnosti výhodné?

Štítky: ,

Začínající podnikatelé mnohdy zpočátku nevěnují pozornost formě svého podniku, své firmy. Často začínají svou praxi jako pouhé osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ), a teprve v průběhu času zjistí, že jejich postavení je v mnoha ohledech velmi zranitelné a začnou uvažovat o přechodu na s. r. o. Postavení společnosti zajistí mimo jiné lepší reputaci firmy na trhu a před klienty, oddělení majetku soukromé osoby od majetku společnosti zajistí nedotknutelnost osobního majetku rodinných příslušníků při případné exekuci uvalené na firmu apod.

Jakmile si podnikatel uvědomí výše uvedené nevýhody svého postavení a začne uvažovat např. o pořízení oblíbeného „eseróčka“, narazí na celou řadu byrokratických komplikací, které na něj během zakládání s. r. o. číhají. Založení společnosti v českém právním prostředí opravdu není jednoduché.

To jsou důvody, pro které naše společnost nabízí začínajícím podnikatelům hotové společnosti, tzv. ready made společnosti. Jsou to společnosti, které jsou založeny, zapsány v obchodním rejstříku, ale nikdy nepodnikaly, nemají žádné dluhy ani závazky.

Jakub Maur, jednatel firmy Profispolečnosti.cz, uvedl: „V našem seznamu najdete ready made společnosti, které jsme založili jenom za účelem jejich dalšího prodeje koncovým klientům. Všechny mají v obchodním rejstříku zapsané sídlo firmy v Praze, u všech zaručujeme jejich stoprocentní bezdlužnost. U našich společností jsou vyřízeny i volné živnosti a některé z nich jsou dokonce přihlášeny k DPH. Nákupem ready made společnosti má každý podnikatel možnost začít pod svou novou společností během jednoho dne.“

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>