SPV pro zvláštní projekty

Štítky: ,

SPV je zkratka pro anglický výraz Special Purpose Vehicle, což přeloženo do češtiny znamená prostředek zvláštního určení. Mluvíme-li o zakládání a prodeji společností, jde o společnost zvláštního určení. Takovou speciální společnost potřebuje podnikatel např. v situaci, chystá-li se na výběrové řízení k provedení jednoho konkrétního projektu. Je to společnost založená účelově právě pro tento projekt. Může být použita i jako dceřiná společnost. Jde zejména o to, aby tato dceřiná společnost byla oddělená od mateřské společnosti finančně, majetkově i právně a to z důvodu oddělení zejména finančního, ale třeba i jiného rizika ve vztahu k mateřské společnosti při financování velkých projektů.

Jestliže se často účastníte výběrových řízení pro různé klienty, bude se Vám hodit mít po ruce právě takovouto společnost zvláštního určení, abyste ji mohli pohotově využít pro konkrétní zakázku. S naší firmou Profispolečnosti.cz s.r.o. máte možnost takovou společnost získat co nejrychleji a nezatěžovat se jejím zakládáním. Právě pro Vás máme na skladě speciální ready made SPV společnosti, které jsou okamžitě provozuschopné.

Naše SPV firmy můžete mít ihned, nemusíte se zdržovat zakládáním společnostiv okamžiku, kdy potřebuje veškeré své kapacity věnovat odborné přípravě projektu nebo výběrového řízení. Všechny SPV společnosti u Profispolečnosti.cz jsou zapsané v obchodním rejstříku, mají své IČO, mají svůj název a své registrované sídlo v Praze, mají nulovou obchodní minulost a stejně tak nulové závazky či dluhy, všechny mají vyřízené volné živnosti. Podnikat pod novou obchodní firmou se společnostmi SPV od nás můžete opravdu již ve stejný den, kdy dojde k převodu SPV společnosti na Vás jako nového vlastníka. Základní kapitál všech našich SPV společností je plně splacený, některé z nich jsou již i přihlášené k DPH. Abychom urychlili možnost zahájení podnikání s těmito ready made SPV firmami, založili jsme jim také běžný účet v bance. Pokud tento účet nebudete potřebovat nebo chtít využívat, lze jej v rámci převodu samozřejmě zdarma zrušit, a lze rovněž provést různé změny v obchodním rejstříku, např. změnit název nebo registrované sídlo nové společnosti.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>