Ready made společnosti jsou stále v oblibě

Štítky:

Nákupem ready made společnosti řeší své podnikatelské začátky stále více podnikatelů. Nejsou to však vždy pouze úplní začátečníci. I ti podnikatelé, kteří už jednou vlastní společnost zakládali vlastními silami a ověřili si, jak byrokratický proces to je a kolik si vyžádal času a finančních prostředků, často podruhé raději sáhnou po již hotové ready made společnosti.

Naše ready made společnosti splňuje všechny podmínky, které stanoví aktuální legislativa: jsou zapsané v obchodním rejstříku pod svým názvem, mají své sídlo, jednatele, své IČO a 100% splacený základní kapitál. Ready made společnosti z naší nabídky mají určený předmět podnikání, registraci k dani z příjmu právnických osob, mají vyřízené volné živnosti atd.

Pro ready made společnosti je podstatné, že dosud nevyvíjely žádnou obchodní činnost. Garantujeme tedy, že nemají žádné dluhy ani jiné závazky.

Nový majitel může se svou nově zakoupenou ready made společností disponovat od okamžiku konání valné hromady, která odvolá dosavadního jednatele a zvolí nového. Poté zařídíme zápis změn do obchodního rejstříku, který zabere asi 5 pracovních dní. Pokud si nový majitel přeje, navíc je možno samozřejmě provést i změnu názvu a sídla společnosti.

Naši klienti mohou od nás získat ready made společnosti všech forem:

  • ready made a.s. – akciová společnost
  • ready made s.r.o. – spolenčnost s ručením omezeným
  • ready made SE, to je ready made evropská společnost – česká zkratka ES nebo E.S., mezinárodní zkratka S.E (z latinského názvu Societas Europea).

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>