Výhody trvalého pobytu v Praze

Štítky:

Trvalý pobyt je ta adresa, která je vedena v registru obyvatel. Každý občan ČR může mít jenom jednu adresu trvalého pobytu. Tato adresa musí být umístěna v objektu, který je označen číslem popisným nebo evidenčním a který je určen k bydlení, ubytování nebo individuální rekreaci.

Obvykle jsou občané České republiky přihlášeni k trvalému pobytu tam, kde mají své skutečné bydliště. Není tomu tak však vždy. Někdy je potřeba adresu trvalého pobytu změnit např. kvůli zaměstnání, jindy je občan z nejrůznějších důvodů nucen registrovat se na příslušném městském úřadě.

Důvodem pro změnu trvalého pobytu na jinou adresu než je skutečné bydliště může pro Vás být i potřeba přihlásit dítě do vybrané školky nebo školy nebo možnost získat parkovací kartu v místě Vašeho zaměstnání, které je ale v  lokalitě, která nabízí výhodné parkování pouze pro rezidenty. Nahrazení trvalého pobytu na městském úřadě adresou trvalého pobytu v seriózní lokalitě zase pomůže zlepšit Vaši reputaci např. při hledání zaměstnání. V některých případech je změna trvalého bydliště zdůvodňována také např. obavami z exekuce.

Pokud byste se i Vy dostali do situace, kdy byste potřebovali změnit trvalou adresu do Prahy, máme pro Vás řešení. Naše firma Profisidla.cz nabízí novou službu poskytnutí trvalého pobytu v Praze 1, a to za cenu, která je podstatně nižší než cena za parkování nerezidentů v této oblasti. Atraktivní adresa v Praze 1 je v historické budově v samotném centru hlavního města. Adresa vám poskytne nejen prestiž, ale její velkou výhodou je možnost získání parkovací karty, díky které budete moci parkovat na všech modrých zónách na Praze 1. Navíc je tam k dispozici recepce s obsluhou a plně vybavená zasedací místnost.

Po uzavření smlouvy a zaplacení sazby za zvolené období od nás dostanete souhlas s ohlášením změny trvalého bydliště na příslušném úřadě, což Vás opravňuje k ohlášení změny trvalého bydliště na příslušném úřadě a ke získání nového občanského průkazu.

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>