Zemědělská osada

 

Dobrý den,

Mám nápad na revoluční podnikání: Zemědělská osada

Prvním krokem je nákup vhodného pozemku (vhodné klimatické a půdní podmínky a vhodná velikost)

 

Poté se sežene dostatak mobillních domků. Numusí se jednat zrovna o dražší ubitovací buňky jistě by šlo sehnat levnější například boudy z Avií a jiných náklaďáků.+ dát na pozemek  mobilní WC. A ještě velkou 1000L nádrž na vodu (tu mám).

 

Poté se na ulicích sežene vhodný počet bezdomovců. Budou na pozemku pracovat za málo peněz a za ubytování a jídllo.

 

Na pozemku by se nejspíše pěstovaly brambory (bylo by vhodné se soustředit na 1 plodinu.

 

Zpočátku b se pracovalo v teplých měsících tudíž by odpadl problém s vytápěním. Bylo by nutné zajistit dodávky pitné vod- ideální by blo koupit pozemek se studnou či ji zbudovat. Bylo by třeba pracovníky také živit. Práce by se odbývala převážně ručně či s térou (mohu zajistit) a samozřejmě pod dozorem. K tomu účeli by bylo dobré zbudovat eště nějaký lehký atánek, přístřešek pud nímž by dozor seděl. Výpěstky by se pak prodávali.

 

Celé to jde pojmout i pro průmyyslovou výrobu- pronajmout či koupit halu. Soustředit se na nějakou manuální činnost. Pracovníci by byli zamčení přímo v areálu. Bylo by jim nutné pořídit jídlo pití a nějaké přístřešky- staré spacáky.

 

Ujmul bych se veškeré realaizace. Na rozjezd a pořízení pozemku či hali potřebuji +- 2 000 000 kč. Rady a tipy uvítám.

S pozdravem Petr M.

newworld2012@seznam.cz

Počet komentářů: 2

 

Saya

23.6.2013

Zhltla jsem všechny 3 dedly. A pravda je, že spnignaku tam moc nened..možne1 spedš domestic discipline..? Nevedm. Asi ani to ne. Mysledm si, že autorka nějake9 zkušenosti z te9to oblasti me1. A souhlas, lepšed překlad by byl 50 odstednů Greye (ikdyž ona je to slovned hředčka a plated obojed:)M.

 

Martin

24.6.2013

Pane Petře jste otrokář?? Tohle je nesmysl..

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>