Autobusová doprava

Štítky: , ,

Dobrý den,

pro společnost FAN-MAX facility, s.r.o. – IČ: 042 34 642 hledáme aktivně tým investorů. Společnost na trhu působí od července 2015. V současné době se zajímáme o autobusovou dopravu. Proto vznikla ČSAD Praha Vršovice, s.r.o. – IČ: 087 94 871, ze začátku by to fungovalo na způsob subdodávek, tedy výpomoc s autobusy pro jiné dopravce. Máme zájem provozovat také komerční dálkovou autobusovou dopravu. Zajišťovat svoz zaměstnanců do logistických center. Je možné fungovat v rámci celé České republiky. Zakoupit do tří let chceme celkem pět starších autobusů. Jejich garážování a servis dokážeme zajistit. Požadujeme finanční částku 350 000 až 500 000 korun. Navrhujeme osobní setkání v centru Prahy.

FAN-MAX facility, s.r.o.
korespondenční adresa:
Viktora Huga 359/6
150 00 Praha 5 – Smíchov
Česká republika

Jde nám o zajištění také nízkopodlažních autobusů. Finanční částka nebude vyžadována ihned, ale v průběhu zahájení spolupráce. V rámci firem jsou možné změny.

S pozdravem

Eliška Gmiterková

Kontakt:

tel.: +420 737 636 363
e-mail: eliska.gmiterkova@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>