Benzínové pumpy s pozemky a zázemím

Štítky: , , ,

Poptávám investora, který by byl ochoten jít do koupě 4 zavedených benzinových pump s pozemky a zázemím. Celková částka za 4 pumpy je >37,5 mil, u jedné možnost ještě prodeje pozemku v okolí. Nemusí se jednat o koupi všech. Částka investice by se mohla snížit na půlku (2).

Díky za nějaké info.

Možná domluva na podílu ze zisku a splacení investice + úrok.
U dvou vím výtoč, u dalších bych se informoval:
1, 1,3-1,5 mil litru PHM
2, natural 484.317; nafta 390.787;
LPG 378.787

Dílna

Investice do koupě haly, skladu, rampa, hodnota 750 tis Kč , 850 m2. pak mohu požádat o příspěvky od UP, státu a EU na stavební úpravy typu > elektrika, osvětlení, kotel a topení, budova je rovná s minimem zdí, jen nosné sloupy.

Následně vybavení pro provoz a dotace na zřízení pracovních míst, a příspěvky na každé pracovní místo, jednalo by se o zaměstnání OZT odhad 5-10, prostor mohu mít i v nájmu, ale úpravy mi nikdo nezaplatí, možnost až časem požádat o dotaci z EU. A nebo úvěr od banky na odkoupení zakázky a odběr bych měl zajištěn. Nemám ještě připravený podnikatelský záměr. Toto je jen formou možné spolupráce. Všechny dokumenty mám doma jen to musím sepsat a dát dohromady a i finanční rozvahu a odhad nákladu pro předložení UP kvůli příspěvkům.

2. objekt

Druhý objekt je bývalé restaurační zařízení, vybavení je funkční. Hodnota koupě je 2,5 mil. Z té bych udělal půlku opět dílnu (5-10 lidi), a půlku využíval v letním období jako menší hospůdku s teráskou a prodejem italské zmrzliny. Oba objekty mají už bezbariérový přístup.

Co se týče toho většího objektu s volným prostorem mě napadl ještě bowling club, bar, biliard a kulečník, kde bych mohl zajišťovat turnaje (nejbližší a hodně žádaný je v Teplicích), tady by ale už investice byla vyšší.

Či dětská dráha s autíčky pro děti, nebo motokáry (nejblíž opět Teplice, a velmi žádané) – taky jen nápad. Nezjišťována výše nákladů. Obě budovy se vyskytují poblíž hlavní silnice směr Teplice a u velkého sídliště.

Při zájmu o spolupráci jsem ochoten vše vypracovat a předložit. Napsat info jen e-mail.

Kontakt:

fliegel.k@seznam.cz

Severní Čechy

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>