Hledám investora na pořízení cukrářské výrobny

Štítky: , ,

Dobrý den,

jmenuji se Jana a chtěla bych Vám sdělit můj sen, který bych ráda zrealizovala. Už jako malá holka jsem vyrůstala v rodině, kde pečení a výroba dortů byla na denním pořádku. Naše tajné rodinné recepty ochutnala spousta lidí. Měly velký úspěch. Cukrařinu mám jako svého koníčka.

Dnes, kdy už mám dítě z domu, bych se chtěla věnovat tomu, co miluji a čemu věřím. Míchat ingredience, kouzlit pokaždé něco nového a ještě tomu dát potřebný detail. Můj velký sen je mít svou vlastní výrobnu, cukrárnu. V dnešní době lidé dávají přednost kvalitě. Velmi rádi utratí své peníze za něco kvalitního, krásného. Svatby, oslavy, akce. To vždy bylo a zůstane. Jíst dobré věci budeme pořád. Dodnes si pamatuji vůni, která vála po domě našich babiček. Pracovaly s kvalitními potravinami. Máslo s cukrem muselo mít krásně našlehanou barvu do běla, a vejce byla krásně oranžová. Žádná barviva, prostě kvalitní suroviny, které daly přesně to, co bylo potřeba k nádhernému výrobku. Nastala doba, kdy se rádi vracíme k původním recepturám. Když bych se zamyslela nad tím, jak bych si představovala svůj sen, byly by to kvalitní potraviny, vůně, cit, přesnost a to krásné, co vše se z nich dá vyrobit. Jako mistrovou výroby v cukrárně mě hodně ovlivnilo to nekvalitní zpracování, které se převážně odrazilo ve snížení zájmu zákazníků. Proč utrácet peníze za nekvalitní produkt. Já sama bych si vybrala dezert či zákusek lahodné chuti s dokonalým vzhledem. Hrozně bych si přála, abych našla investora a tento velký sen si mohla splnit. Když totiž v něco věříme, je to největší důvod být nejen dobrý ve svém oboru, ale i úspěšný.

Sladké sny

Jana

Kontakt:

Jana Holečková

e-mail: jana.hnedoocka@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>