DivisionONE

Štítky: , , ,

Division One je hra pro jednoho a více hráčů, která v sobě kombinuje prvky FPS a RPG akce. Je určená pro mobilní platformy(Android), nebo systémy PC(Win,Mac,Linux). Odehrává se v o otevřeném prostředí galaxie (mléčné dráhy) s podmanivým příběhem apokalyptické bitvy o záchranu lidstva. Na hráče čeká výzkum nových technologií, vylepšování zbraňových systémů a vybavení a stavba bojových strojů. Současně také odkrývá identitu tajemného nepřítele i dějiny samotné galaxie. V kampani se hráči staví do role jednoho z hrdinů planety země, kteří byli povoláni do jednotky DivisionONE. Tato elitní jednotka má za úkol bojovat s nepřítelem a získat na svou stranu spojence napříč galaxií. Velké dobrodružství právě začíná..
Planeta Země se nachází ve smrtelném nebezpečí. Před několika lety byla v Asijské poušti nalezena hvězdná brána, díky které má lidstvo jedinečnou možnost cestovat vesmírem a poznávat nejrůznější planety. Ovšem současně byl souhrou náhod probuzen z nečinnosti temný nepřítel. Nepřítel, který před tisíci let zničil původní dominantní rasu lidí ovládající galaxii a jehož vojenská síla se zdá být nepřekonatelnou. Nyní se jeho hlavním cílem stala samotná planeta Země, kde hodlá vytěžit zdroje surovin a současně zničit poslední velkou planetu lidí. Začíná největší a dost také možná poslední bitva lidstva, ve které jednotlivci rozhodují o osudu celé planety.
Galaxie je obrovská se spoustou planetárních systémů ,na které je možné cestovat za pomocí hvězdných portálů (bran), jenž jsou jednou z mála pozůstatků původní civilizace. Každá z planet je unikátní a nabízí spoustu zajímavých míst a úkolů, za které je hráč odměn přístupem k novým technologií a materiálů potřebných pro výrobu unikátních zbraní a systémů.  Nepřítel je ovšem také aktivní a snaží se najít souřadnice planety Země, čemuž je nutné za každou cenu zabránit. Planetární systémy se postupně odemykají tak jak jsou získány nové adresy světů.
Do každé akce je možné vyslat jen omezený počet vojáků, protože hvězdné brány mají své limity přenosu. O to více je důležité vybavit svého hrdinu správnými zbraněmi a výstrojí díky kterým může čelit jak nepříteli tak všemožným tvorům na planetách. Postupem času se arzenál zbraní rozšiřuje at už výzkumem nových technologií nebo jako kořist od poražených nepřátel.
Vzdálenosti na planetách jsou veliké a proto je třeba využití dopravního prostředek s velkou palebnou silou, odolností i schopností vzdorovat nepřízniví klimatickým podmínkám. Stejně jako u vybavení charakteru i u Mecha je možné stále zbraně a výzbroj vylepšovat, nebo dokonce postavit zcela nový stroj, přesně dle svých představ a herního stylu.
Každá planeta je unikátním systémem plným zajímavých míst, úkolů i nepřátel. Je potřeba získat informace najít a spojit se s potomky původní civilizace lidí, získat jejich důvěru a odkrýt část tajemství nepřítele. Pohyb po planetě je volný a hráči si musí dát pozor na nečekané přepadení nejen od nepřítele, ale také všemožných tvorů žijících na planetě.
Combat část je plná průzkumu a boje, kde hráč čelí nejen mocnému nepříteli, ale také agresivním a někdy gigantickým tvorům, kterým je lepší se vyhnout. Na hráče zde čekají velkolepé bitvy v  nejrůznějších prostředí, útoky na základny a tajemná zařízení nepřítele, ale také obrana vlastních základen, osad a území a mnoho dalšího.
Avšak bojový stroj není možné využívat stále, už třeba pro jeho velikost. Jsou místa kam se nemůže dostat a tak nezbývá nic jiného než vystoupit a dokončit úkol osobně. Bude tak nutné například vyřadit bezpečnostní systémy, otevřít brány, aby jimi mohl bojový mech projít, nebo získat citlivá data o nepříteli. Umělá inteligence je na vysoké úrovni a reaguje na  chování hráče. Nepřítel se může krýt, volat posily nebo používat různé zbraně a taktiku.
Všechny mise je možné plnit samostatně nebo v coop modu, ve kterém lze maximálně využít kooperace mezi hráči, kdy například jeden brání v bojovém stroji budovu a druhý se snaží vypnout obrané systémy, nebo společným postupem s krytím a kombinací vlastností a dovedností postav. Hráče čeká návštěva mimozemských základen a lodí, temných jeskyní i prastarých chrámů, kde nachází jednotlivé střípky příběhu.
Pokud Vás náš nápad zaujal rádi Vám zodpovíme bližší informace k aplikaci a vývoji. Také můžeme prezentovat hratelnou variantu aplikace.
Jsme připraveni vyvinout hru pro mobilní telefony (od Android verze 4.1.), ale také pro PC a konzole.
Michal Balvín
Kontakt:
email: michalSOA@email.cz
tel: +420 731 185 608

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>