Dovoz řeziva z Ukrajiny

Štítky: , , ,

Dobrý den,

hledám společníka a investora pro rozjetí lukrativního byznysu. Jedná se o dovoz řeziva nebo i dalších komodit, které lze dovážet za zajímavou cenu z Ukrajiny. Moje představa je, že já se starám o nákup na UA, hledám dobrou cenu, zajišťuji dopravu, hlídám kvalitu atd.

Společník zajištuje prodej v ČR. Hledám proto člověka, který má zkušenosti s podnikáním a ví, co a jak má dělat aby se obchodu dařilo.

Potřebuji tedy společníka, který finančně pokryje rozjezd a aktivně se bude podílet na budování a chodu firmy.

Výše investice: 800 000 Kč.

Investici bych rozdělil na dvě části. První část 300 000 Kč. Investice nutná na rozjezd na UA je 200 000 Kč. Za tyto peníze bude pronajata hala a koupeno vybavení. Vyřízení všech potřebných dokumentů. Obchodní firma TOV, obdoba naší sro už je založená.

100 000 Kč je potřeba na založení sro, vybavení atd. v ČR kde bude podíl 50/50. Zisk se tedy po splacení investice bude dělit na půl.

Druhá část investice, tedy 500 000 Kč, by byla do nákupu zboží, které by se nakupovalo na UA, už pro konkrétního zákazníka v ČR. Návratnost investice max. 6 měsíců.

Ještě dodám, že nejsem žádný mladík, který chce objevit Ameriku. Podnikám jako OSVČ. Mám na UA hodně kontaktů. Prostě vím, jak to tam chodí.

Nebráním se rozumným nápadům. Vše je o domluvě.

Na dotazy odpovím na tel. 704 383 149 nebo emailu: drevoua@seznam.cz

Děkuji.

Torok

Kontakt:

tel.: 704 383 149

e-mail: drevoua@seznam.cz

1 komentář

 

Mikula Jozef

13.3.2018

kupim suchu smrekovu dosku

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>