E-shop na míru

Štítky: , , ,

Dobrý den,

hledám touto cestou partnera, společníka a zároveň investora, na realizaci nápadu. Základem je vytvoření eshopu na míru, a následné financování projektu. Eshop by byl založen na unikátním systému možnosti získání společné slevy. Je počítáno s prodejem 3-8 ks na produkt a slevou která se pohybuje ve výši 20% a to s volitelným počtem produktů z různých kategorií. Zákazník tak sám z vlastní iniciativy bude sdílet a nabízet produkt pro něj dostupnými způsoby, facebook, instagram… atd. a to ve snaze o získání dalšího potenciálního zájemce o daný produkt. A to hlavně z důvodu jejich společného snížení ceny.

Svým sdílením tak neustále vytváří reklamu a přivádí další potenciální zákazníky, zvyšuje návštěvnost eshopu a dostává jej do podvědomí. Cílem je prodej za zajímavou cenu pro zákazníky a získání až 8 objednávek na jeden produkt. Počítáno se ziskem 25-30%, každý produkt je časově omezený. Zároveň tak můžou probíhat desítky prodejů. Eshop by mohl do budoucna sloužit zároveň jako portál pro prodejce, kteří by zde tímto systémem nabízeli své zboží, samozřejmě za provizi. A to nejen v ČR.

Pokud máte opravdu zájem a máte finanční zázemí, kontakty a jste zkušení v oblasti obchodu, kontaktujte mě. Myslím, že by to mohlo být do budoucna zajímavé a byla by škoda nechat to jen tak být. Moje aktivni účast je samozřejmostí.

Děkuji P.S

1 komentář

 

J .Bilik

13.12.2017

dobrý den,
zajímám se o sdružený nákup/společná sleva atd./, hledám společníka,programátora. máte zkušenosti s programováním- návrh web stránek?
děkuji za odpověď

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>