Ekohotel a agroekofarma ve Španělsku

Štítky: , , , ,

Rurální ekohotel s hipoturistickým centrem a smíšenou agroekofarmou na španělském venkově.

Mám green business plan na zakoupení několika vhodných starých zemědělských usedlostí na španělském venkově v turisticky velice atraktivním prostředí. Tyto pak hodlám následně revitalizovat na menší rurální ekohotel – glamping (cca 50 – 60 lůžek) s hipoturistickým outdoorovým centrem a smíšenou agroekofarmou s plantáží kulinářsky ceněných lanýžů, léčivých bylin, lesního ovoce, chovu japonského skotu wagyu, jelenovitých aj. Farmy jsou umístěny nedaleko velice známého lyžařského střediska a je tak možnost v zimním období jak lyžování, tak i koupání se v moři.

Hledám proto na svůj green business plan solidního investora nejlépe však tichého společníka pro dlouhodobou spolupráci na rozvíjení vlastního projektu, který by mi poskytl podnikatelský úvěr ve výši 400 000 € na 5 let s odkladem splátek o 2 roky, popřípadě dle jiné vzájemné dohody.

Bližší vysvětlení a doplnění (fotografie aj.) poskytnu na požádání.

Radim Tobiáš

Kontakt:

e-mail: bufaloo@seznam.cz
telefon: 596232562

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>