Fitness centrum

 

Fitness centrum

 

– nový přístup v oblasti fitness

 

Rád bych vybudoval menší fitness centrum (studio) v centru Prahy, nebo jiné atraktivní části Prahy, které bude jiné přístupem ke klientům. Prioritou je individuální přístup. Klient by navštěvoval fitness na základě rezervace celého studia na 1 hodinu, i s možností cvičení ve dvou maximálně třech lidech, kde by byli pod dohledem trenéra, který by znal jejich cíle a vedl by je dlouhodoběji.

 

důraz kladen na:

– moderní velmi zajimavé prostředí ve firemních barvách (černá/zelená)

– vlastní výběr hudby ke cvičení

– voda ke cvičení zdarma

– poskytnutí ručníku zdarma

– vedení tréninkového plánu a kontrola výsledků

 

vybavení fitness centra (studia):

3 aerobní stroje (spinnery+běh.pás)

2 multifunkční stroje

jednoruční činky, bossu, fitness míče atd. 

 

Cíle fitness centra:

Snaha o vybudování studia s velmi kladnou pověstí, které si brzo získá svou klientelu střední a vyšší třídy, tak aby bylo nutné postupem času rozšířit o další nová místa v Praze. To vše díky přístupu a výsledkům u klientů, kteří budou mít své nové fitness jako součást svého běžného pracovního týdne a budou mít radost z pohybu.

 

Další možnosti:

spojení s kavárnou (posezení po cvičení), menší kadeřnický salón nebo masáže

 

Tímto hledám někoho, kdo má již zkušenosti s vedením nebo někoho, kdo by měl další nápady na novou vlnu v oblasti fitness a také investora.

 

Vaše návrhy a připomínky prosím na mail: m.a.r.t.i.n.22@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>