hledá se investor – investice do portfólia webových projektů

Již nějakou dobu podnikám jako OSVČ pod názvem www.driftdesign.cz v oboru tvorby internetových stránek, grafických prací a internetového marketingu. Osobně se starám o obchod, shánění zakázek apod. Řídím vše, aby správně sedělo a fungovalo. Spolupracuji celkem asi s cca 30 grafiky, programátory a marketingovými specialisty. Momentálně bych rád své podnikání na internetu rozšířil a upnul z velké části i jiným směrem.

Jedná se o počáteční investici do 10 velmi ambiciózních projektů. Částka, kterou požaduji je 100,000,-Kč a podíl v průměru 10%. Částka by byla použita do tvorby všech projektů a u některých i do rozjezdu. Znovu se v průměru počítá s 10,000,-Kč na projekt. Jedná se hlavně o základní tvorbu www a nějaký pozvolný zprovoznění. Tím, že se pohybuji v oboru tvorby webových stránek, tak tyto weby vytvořím s min. nákladů, jen za platbu zaměstnancům. Každý web by jinak vyšel v průměru i na několik desítek tisíc korun.

Sedm z těchto projektů by měli vydělávat jako e-shopy postavené na neuvěřitelně rychle se šířící metodě „dropshipping“. Zbylé 3 projekty na reklamě. Některé weby budou naplno rozjety už s touto investicí, na některé bude sháněn ještě investor, který by investoval přímo jen do každého projektu zvlášť. Všechny tyto projekty by měli být na internetu do 2 měsíců a naplno v provozu s marketingem a vším spojeným ostatním postupně do 2 let.

Většina těchto projektů je postavena na zisku cca 30,000 – 70,000,-Kč měsíčně, ale jsou zde i projekty, které mají správné předpoklady dosahovat i čísel mnohem vyšších. V průměru to vychází, že investice do jednoho projektu je 10,000,-Kč, návratnost této investice je tedy do 3 měsíců od spuštění.

Věřím, že Vás toto rychlé shrnutí, tzv. elevator-pitch zaujalo. Rád sdělím více informací, či přímo zašlu již business plán.
S pozdravem a přáním pěkného dne, Václav Polan  polanvaclav@driftdesign.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>