Hledá se investor – nákup a prodej zboží

Štítky: ,

Mám výborný podnikatelský nápad jednalo by se o nákup a prodej zboží, kterým ještě není trh zdaleka nasycen, což považuji za obrovskou výhodu a domnívám se, že právě touto dobou začne velký bům a poptávka po tomto zboží.Dokázal jsem sehnat výrobce, který svou cenou mi zaručí, že výrobky budou nejlevnější na trhu a ne o desítky korun, ale o stovky korun. Při osobní schůzce samozřejmě vysvětlím detaily.

Předpokládaná investice do tohoto projektu by byla 200 000kč při předpokládaných prodejích které jsem si již ověřil by návratnost investice měla být cca 1 rok.

Tel : 606490260, e-mail : O.plicka@seznam.cz,S pozdravem Ondřej Plicka

Počet komentářů: 5

 

radek

20.9.2009

napis mi o co zhruba jde, hledam moznost vyhodne investice

 

Vašek

9.10.2009

Dobrý den, zajímal by mě Váš nápad.Rád bych to s Vámi konzultoval.Pokud se mi to bude líbit,tak bych mohl investovat, ale maximálně jako spoluinvestor.

 

Petr

31.7.2010

 
Dobrý den, prosím napište mi na mail o co jde…zajímá mě každá možnost, kde se dají zhodnotit peníze…

 

Měchura Milan

23.11.2010

Dobrý den,
 
Předem se chceme omlouvit se za tento nevyžádaný dopis , ale poptáváme investora na odkupy méně atraktivních pozemků . které zhodnotíme následnou rekultivací  nebo vybudováním předem určeného developerského záměru.
 
Máme několik rozjednaných lokalit , ale potřebujeme lepší finannční zázemí.
 
Pokud by Vaše firma měla zájem o zhodnocování investic výše uvedenými projekty ,ozvěte se prosím na tento e-mail nebo níže uvedené telefonní číslo.  
 
S pozdravem.
 
Měchura Milan
Tel.: 731 486 361

 

Štěpán Ryska

7.4.2011

Dobrý den, máte již vyřešenu požadovanou investici? Prosím pošlete mi bližší info na mail stepanryska@seznam.cz. Děkuji, Ing. Ryska

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>