Hledá se parťák pro můj nový projekt

Štítky: ,

Vážení zájemci,

již 8 let se věnuji oblasti businessu. Mám za sebou dvě úspěšně prodané společnosti a nyní pracuji na projektu novém. Vzhledem k mým časovým možnostem ale nejsem schopen obsáhnout vše tak jak bych potřeboval a proto nyní sestavuji tým tento projekt povede společně se mnou. Kdo hledá příležitost, má chuť do práce a podílet se na něčem co může pomoci udělat svět lepším místem určitě se mi ozvěte. Pokud si myslíte, že nemáte zkušenosti nebo se nejedná o Váš obor i vy se ozvěte. Je potřeba především chtít, do tématu Vás samozřejmě zasvětím.

Jedná se o projekt, který již částečně funguje a je to čistě můj projekt, nikoliv nějaký druh pojišťovnictví či prodeje něčeho po známých.

Jste-li ekologicky smýšlející člověk tak je to naprosto super.

Pro jakékoliv nezávazné i závazné informace mě můžete kontaktovat kdykoliv na emailu f.lukasss@seznam.cz. Vše Vám zodpovím.

Děkuji

S pozdravem

Martin Nýbrž

Kontakt:

e-mail: f.lukasss@seznam.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>