Doplnění autoparku v zavedené autopůjčovně

Štítky: , ,

Přeji dobrý den a přejdu rovnou k věci,

dva roky provozuji menší autopůjčovnu v Brně a vzhledem k tomu že neustále pracuji na webu (na Google v Brně mezi top 3), snažím se nabízet dobré podmínky a s klienty dobře vycházím, počet poptávek se stále stupňuje až do té míry, kdy poptávku nestíhám vykrývat. Tento stav trvá více než 6 po sobě jdoucích měsíců a vzhledem k tomu že nemám zájem o bankovní financování, rád bych se poohlédl po soukromém investorovi/investorech. Aktuální stav je takový, že mám celkem 4 vozidla a dalších 6 vozidel potřebuji dokoupit (4x Škoda Octavia III, 1.6TDI + 2x Ford Transit 2,2 TDCI). V souhrnu se jedná o investici 6 x 220 000 = 1 320 000,-. Zhodnocení 10% p.a., návratnost investice 24 měsíců.

Co mne nyní zajímá je to, zda je tento projekt pro Vás zajímavý a je možno poptávku po investorovi přes Váš portál zveřejnit. Nejedná se o startup, ale o seriozní a fungující autopůjčovnu se zázemím. Finance lze zaručit movitým majetkem – nakoupenými vozidly. Všechna vozidla samozřejmě vybavena havarijním pojištěním povinným ručením, GPS lokátorem. Platby řeším vždy dopředu vč. prodlužování nájmu, samozřejmostí je také kauce a mezi klienty si pečlivě vybírám ty „seriozní“ (abych eliminoval problémy).

Pro případné investory jsem schopen připravit všechny podklady, které budou třeba. Na webu mám nyní více vozidel, ale pouze pro to, abych zmonitoroval o jaké vozy je zájem (není lepší způsob jak to zjistit).

S pozdravem Ing. Michal Zemánek

Home


+420 792 766 944

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>