Hledám investora pro spolupráci z oblasti finančních trhů – rozdělení zisků 50/50

Štítky: , ,

Hledám investora, který by měl zájem investovat v oblasti finančních trhů. Mám několik výkonných strategií pro Forex instrumenty, které bych mohl poskytnout. A hledám někoho kdo by mohl poskytnout počáteční kapitál. Strategie mají více jak 70% úspěšnost obchodů s nízkým drawdownem a zhodnocení se pohybuje kolem 10%-30% ročně u jedné strategie. U strategií je možné nastavit také positionsizing, který zvyšuje základní zhodnocení podle backtestů i o více jak 50% u každé strategie. Záleží zde na nastaveném riziku pro jednotlivou strategii. Pokud se tedy poté obchoduje více strategií zároveň, tak je zhodnocení i 100% a více ročně.

Mohu poskytnout výsledky testování těchto strategií a výsledky z reálného obchodování. V případě zájmu není potřeba zasílat požadovanou částku na můj účet, ale stačí si otevřít vlastní obchodní účet, přes který bych poté obchodoval. Zisk by se vždy rozdělil 50/50. Částka vhodná k investici je od 200 tis.. Případně je možné začít i s menší částkou pro vaše ověření úspěšnosti strategií.

Tomáš Vaník

Kontakt:

e-mail: info@270.cz
Tel. 605 893 521

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>