Hledám investora – rychlé občerstvení

Štítky: , , ,

Hledám Investora pro nový druh rychlého občerstvení spojeného s klasickým obchodem se smíšeným zbožím.

Specifikace projektu: – investice na 2 menší obchody – záměrem je spojit výhody rychlého občerstvení a smíšeného levného zboží – jedná se především o můj vlastní produkt – velmi chutný rohlík.

Výše požadované investice: cca 1.500.000 Kč (jednorázové náklady na vybavení 2 obchodu + provoz minimálně na 6 měsíců).

Doba splatnosti: 5 let

Výše zhodnocení: 10-15 %

Termín realizace: co možná nejdříve.

Lokalita: Bruntál a Rýmařov – především někde v centru města. Další informace: podrobnosti bych ráda probrala,až na osobní schůzce.

Důvod: Věřím, že je možné v dnešní době uspět s novým typem rychlého občerstvení, které nebude postaveno na burgrech a přepálených tucích. Bohužel však nemám potřebný kapitál na rozjezd podnikání.

Co očekávám: Osobnost zapálenou pro nové nápady, která je ochotna nést i jisté riziko, ale zároveň věří, že se projekt zdaří a bude vydělávat.

Co nabízím: Vlastní hlavní produkt, který na Bruntálsku není známý tudíž by mohl vést k jistým vysokým ziskům. Nabízím také možnost založit společnost, kde investor bude mít svůj podíl, který bude postupem času odkupován.

Jana Kubová

zarecka.jana@email.cz

Napsat komentář

Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>